Diamanty a šperky, které se předávají po generace

Diamanty vždy byly a jsou nejen symbolem bohatství, hojnosti a krásy, ale je to investice do jistoty.
V diamantech je uloženo 5 - 10 % celosvětového bohatství a rodiny po celém světě volí právě diamanty, jakožto uchovatele rodinného bohatství. “Rodinná tradice vlastnictví diamantu” se tak stala běžným pojmem, jehož význam a především jistotu, kterou do života přináší, znají celé generace a na ty další teprve čeká.

 

Diamanty v rodině Diamantové šperky jsou v dnešní době běžně dostupné a proto s touto tradicí může začít, v menší nebo větší míře, každý. Muži často vybírají dárek ženě (ať k výročí, k Vánocům, narozeninám, svátku…) v portfoliích diamantových šperků a jsou si vědomi, že takový šperk není jen emocí, krásou, ale i hodnotou, která se postupně střádá a jednou se předá další generaci. Je to vlastně skrytý majetek, který není pro ostatní viditelný, ale přináší životu velkou jistotu.

I naše babičky dobře věděly, že lepší, než nový mobil, který svou hodnotu ztratí během chvíle, je lepší vnoučatům věnovat diamantový šperk, neboť diamant v něm z dlouhodobého hlediska na hodnotě stále narůstá a je tak stabilním zajištěním hodnoty, která je v něm vložena. Takový šperk je vždy jistotou pro horší časy, neboť víte, že máte “kam sáhnout”, a to je pocit, s nímž se důležité životní momenty mohou zcela proměnit.

 

 

Nehledejte dárky, které jsou pomíjivé Lidé kteří dobře vědí, že diamant je stabilitní jistotou, která je historií prověřena, by dobrému příteli vždy před Vánoci nebo jinými příležitostmi poradili: “Kup diamant!”, a to je rada, která se podepíše v každém dni a nejen v momentě předání krásného šperku.

Nepotřebujete miliony Mnoho lidí žije v domnění, že investovat do diamantů mohou jen s miliony. Není tomu tak, i když v ti nejbohatší v diamantech miliony mají, ale každý může začít i s malou sumou v řádech desítek tisíc. Vždy jde o nastavení naší mysli a také o to, jak umíme zacházet s penězi a myslet na budoucnost. Proto až se budou blížit Vánoce, narozeniny, výročí nebo jiná významná událost a budete hledat ten správný dárek, položte sami sobě otázku, jakou bude mít hodnotu za 10, 20 nebo 30 let. Protože vždy si můžete zvolit klenot, který spolehlivě vystihne kouzlo okamžiku a nejen jeho emoce, ale i hodnota bude věčná.