Náramek Blue

Značka: DIC
3 800 Kč

Něžný diamantový náramek na šňůrce okouzlující modré barvy, jehož velikost je nastavitelná. Hodí se proto jako univerzální dárek, u kterého nemusíte znát obvod zápěstí ženy. Středový diamant, spojující linii náramku, ve středu šperku příjemně září a je to doplněk, který milují ženy všech stylů oblékání.Tento diamant je vsazen v bílém zlatě. 

det-icon-1 Celková váha: 0,07 g
det-icon-3 Kov: Gold 18 kt 750/1000 (White)
det-icon-4 Počet diamantů: 1
det-icon-5 Celková váha diamantů: 0,020 ct
det-icon-6 Barva: F - H
det-icon-7 Čistota: VS - SI

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jemná nit, ze které je náramek stvořen, je velmi příjemná pro každodenní nošení, ale vypadá také krásně a něžně k večernímu outfitu. Tento náramek nabízí opravdu univerzální možnosti nošení. Jeho lesk ocení ženy, které milují eleganci, i ženy, které se oblékají ve sportovním stylu. Náramek má nastavitelnou velikost, jeho krása tak může zářit na ženách, které mají velmi úzké, ale i širší zápěstí, neboť jeho velikost se snadno přizpůsobuje posuvnými uzlíky. 

Tyto typy vázaných náramků ženy často oblékají a vyslovují při tom svá přání, jsou pak hezkým talismanem, který ženu, díky své jemnosti, doprovází každý den a v každou chvíli. Náramek BLUE patří mezi typ náramků, který kopíruje současný minimalistický trend s prvkem hravosti, v podobě barvy vázací šňůrky, která vyjádří jedinečnost ženy, či dívky, která jej obléká.

Ve středu náramku září diamant, který je vsazen v bílém zlatě a jeho váha je 0,020 ct.

 

Tip od zákazníků, kteří si náramek Blue pořídili - inspirujte se, komu jej můžete věnovat...

Hanka z Brna

"Miluji modrou a přála jsem si nosit diamant, tak jsem si tento náramek koupila pro sebe. Od první chvíle jsem nadšena, protože jsem hledala něco opravdu praktického, co mi nebude překážet při sportu."

 

Kristýna z Prahy

"Krásný dárek pro mou nejlepší kamarádku k Vánocům."

 

Sandra ze Stráže pod Nežárkou

"Všechny typy těchto náramků - tedy ve všech barvách - ať modrá, růžová a další, jsou krásným dárkem. Dva jsem si pořídila pro sebe, abych je mohla střídat podle barev a také už je mají všechny ženy v naší rodině - maminka, setra i tedy. Je to skvělý dárek a navíc za skvělou cenu."

 

Dan z Prahy

"Krásná modrá, která udělá radost mé kamarádce a diamant je jako třešnička na dortu."

 

Majka z Bratislavy

"Dokonalá barva, která mě okouzlila na první pohled a skvěle doplnila mou šperkovnici."