Náramek Grey

Značka: DIC
3 800 Kč

Diamantový náramek ve stříbřitě šedém provedení, v němž středový diamant (o váze 0,020 ct) krásně září. Diamant je vsazen do bílého zlata, proto celý barevný tón šperku dýchá příjemně chladnou esencí. Náramek Grey je praktický pro každodenní nošení a díky barvě vázací nitě je to šperk, který krásně vyjádří jedinečnost ženy. Velikost náramku je snadno upravitelná, při jeho pořizování proto nemusíte měřit velikost zápěstí, ale máte jistotu, že bude sedět.

det-icon-1 Celková váha: 0,07 g
det-icon-3 Kov: Gold 18 kt 750/1000 (White)
det-icon-4 Počet diamantů: 1
det-icon-5 Celková váha diamantů: 0,020 ct
det-icon-6 Barva: F - H
det-icon-7 Čistota: VS - SI

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jemná vázací šňůrka v příjemném tónu vesmírné šedé je opatřena 2 uzlíky, které umožňují náramku měnit velikost podle Vašeho přání. Jeho krásný tón si tak mohou vychutnat ženy, které mají velmi úzké zápěstí i ženy se zápěstím širším. 

Středovou linii šňůrek spojuje zářivý diamant, který vypovídá o vznešeném původu šperku, jenž mohou obléknout ženy k elegantnímu outfitu i ženy sportovního stylu oblékání. Náramek Grey patří mezi šperky, které ženy obvykle nosí stále.

 

Tip od zákazníků, kteří si náramek Grey pořídili - inspirujte se, komu jej můžete věnovat...

Sandra ze Stráže pod Nežárkou

"Všechny typy těchto náramků - tedy ve všech barvách - ať modrá, růžová a další, jsou krásným dárkem. Dva jsem si pořídila pro sebe, abych je mohla střídat podle barev a také už je mají všechny ženy v naší rodině - maminka, setra i tedy. Je to skvělý dárek a navíc za skvělou cenu."

 

Katarína z Prešova

"Náramek přesně vystihuje můj styl - minimalistický, ale přesto neobyčejný. Jeho nitka je opravdu příjemně hebká."

 

Lucie z Harrachova

"Opravdu krásná barva a čisté provedení. Už když jsem otevřela krabičku, věděla jsem, že je to on a že jsem s jeho pořízením udělala dobře. Náramek mi dělá radost každý den, a to ať pracuji, sportuji nebo odpočívám."

 

Aneta z Rudné u Prahy

"Objednala jsem si hned dva a obdarovala jimi sebe a svou kamarádku. Jsou to takové naše náramky přátelství. Moc děkuji."