Náramek Pink

Značka: DIC
3 800 Kč

Nádherná růžová, která se nikdy neokouká a jejíž dokonalost puncuje středový diamant, vsazený v bílém zlatě. Moderní minimalistický náramek pro každodenní nošení a všechny příležitosti, který byl stvořen pro všechny milovnice růžových tónů a diamantů. Protože je jeho velikost nastavitelná, hodí se  jako univerzální dárek, u kterého nemusíte znát obvod zápěstí ženy.

det-icon-1 Celková váha: 0,07 g
det-icon-3 Kov: Gold 18 kt 750/1000 (White)
det-icon-4 Počet diamantů: 1
det-icon-5 Celková váha diamantů: 0,020 ct
det-icon-6 Barva: F - H
det-icon-7 Čistota: VS - SI

Detailní informace

Detailní popis produktu

Středový diamant spojující linii náramku váží 0,020 ct a je vsazený do bílého zlata. Tato kombinace dává náramku krásně svěží nádech. Nit, z níž je náramek stvořený je ženám příjemná pro každodenní nošení a umožňuje také snadno změnit velikost náramku. Náramek Pink nabízí opravdu univerzální možnosti nošení a barevnou hravost. Ženy sportovního stylu oblékání jej volí i jako samostatný šperk, ale vypadá dokonale ve šperkových kombinacích, kde vynikne nejen vedle diamantových šperků, ale okouzlí i spolu se šperky s barevnými drahokamy.

Moderní styl náramků na niti bývá také často milým talismanem, který své nositelce připomíná přání nebo poselství, které si s jeho pořízením v duchu pošeptala nebo jej s takovým záměrem dostala jako dárek. 

 

Tip od zákazníků, kteří si náramek Pink pořídili - inspirujte se, komu jej můžete věnovat...

 Lucka z Olomouce

"Moje sestra zbožňuje růžovou ve všech odstínech, ale tento je naprosto dokonalý. Na tento narozeninový dárek nezapomene! Nosí náramek každý den a nesundá ho z ruky." 

 

Daniela z České Lípy

"Když ho spatřila moje dcera v showroomu, viděla jsem tu jiskru v jejích očích. Tak jsem jí slíbila, že ho dostane za hezké vysvědčení. Neznám hezčí motivaci a ona už se pár týdnů raduje z odměny, kterou si opravdu zasloužila. Děkuji."

  

Lukáš z Plzně

"Lepší dárek k svátku pro mou mamku nemohl být. Ta barva je totiž přesně její. Měla obrovskou radost."

  

Libuška z Prahy

"Pořídila jsem u vás si krásný turmalínový přívěsek a takový náramek k němu kombinovat, to je jedna barevná radost. Navíc je opravdu pohodlný a mohu ho nosit stále."

 

Kačka z Frýdku

"Ve skutečnosti vypadá ještě lépe, než na fotce. Nádherná růžová a můj první diamant. Mám velkou radost a děkuji vám, že děláte tak krásné šperky."