Náušnice Ava

Značka: DIC
11 800 Kč

Bílé zlato, něha, okouzlující svěžest topazů a diamanty jsou hlavními ingrediencemi náušnic Ava, které umí potěšit srdce ženy. Jejich designové provedení má opravdovou jiskru a drahé kameny je puncují právě takovou mimořádností, která ukáže z tváře ženy to nejkrásnější, neboť právě náušnice s barevnými drahokamy jsou těmi, které mají tu moc pozdvihnout barvu očí ženy. Každé z náušnic dominuje topaz a linie motýla, v jehož křídlech se leskne v každé náušnici po 4 diamantech, jejichž celková váha je 0,020 ct.

det-icon-1 Celková váha:1,79 g
det-icon-2 Brus:Round Brilliant
det-icon-3 Kov:Gold 14 kt 585/1000 (White)
det-icon-4 Počet diamantů: 8
det-icon-5 Celková váha diamantů:0,020 ct
det-icon-6 Barva:G - H
det-icon-7 Čistota:VS - SI

Detailní informace

Detailní popis produktu

O topazu se šeptá, že je kamenem lásky, který nás spojuje s moudrostí vlastního srdce, přináší však také do našeho života hojnost a platí za drahokam z řady těch drahých kamenů, jejichž jmenovatelem je láska. Jeho svěží modré tóny uctívali již starověcí Řekové, kteří jej měli jako ochranný talisman a věřili, že právě jeho magická síla umí urovnat spory a hádky. V Indii věří, že topaz umí ochránit od zlomeného srdce a ženám, které jej nosí, přináší dlouhověkost a krásu. 

Právě magický topaz je ústředním tématem náušnic Ava, které se svým designem hodí pro ženy i dívky. Jeho barevný tón je velmi čistý a svěží a spolu s bílým zlatem vytváří harmonii svěžesti. Prohlédněte si detailně jejich zpracování i jejich upínání, je to přesně ten typ náušnic, který se bude při nošení velmi jemně pohybovat, čímž dá na odiv krásu topazů i diamantů z více úhlů pohledu a právě na to naši designéři při jejich tvorbě mysleli.

 

 Tip od zákazníků, kteří si náušnice Ava pořídili - inspirujte se, komu jej můžete věnovat...

 Veronika z Mělníka

"Dlouho jsem hledala šperk s topazem a jsem nadšena. Nemohla jsem najít barvu a zpracování kamene, které by se mi líbilo, ale tyto náušnice jsou prostě dokonalé. Pořídila jsem si celý set Ava. Navíc jejich modrá barva je úplně fantastická pro mé zelené oči. Je to splněný sen!"

 

Pavlínka z Liberce

"Modrou jako topaz jiný kámen nemá a tenhle je navíc opravdu kvalitní a krásný. Zamilovala jsem se na první pohled. Nejprve jsem je chtěla pořídit mamince a nakonec jsem si pořídila dvoje a máme je s mamkou stejné."

  

Karel z Hradce Králové

"Krásný dárek pro mou dceru k 18. narozeninám. Opravdu děkuji! Jsem rád, že je možné k nim dokoupit ještě přívěsek, protože Vánoce budou vyřešené."

 

Karolína z Ústí nad Labem

"Význam topazu byl přesně tím, co jsem potřebovala a náušnice Ava jsou opravdu nádherné. Brzy vás navštíví mnoho mých kamarádek, protože kdo je vidí, je okouzlen a já také."

 

Dita z Pardubic

"Náušnice jsme pořídili naší tetě k narozeninám, pár týdnů před tím mi je ukazovala na stránkách a moc se jí líbily. Tak jsme pro ni udělali překvapení. A i když bych podle jejich designu na první pohled spíše tipla, že budou pro mladou slečnu, tak tetě, která slavila padesátiny, opravdu báječně sedí a sluší."