Náušnice Daene z bílého zlata

Značka: DIC
15 500 Kč

Elegantně - ležérní diamantové náušnice Daene spojují čistotu jednoduché linie s výjimečností diamantů. Každý z jemných kruhů, které jsou stvořeny z bílého zlata, je rozzářen sedmi diamanty, které zvýrazňují jejich linii a dokáží rozzářit oči i kontury obličeje ženy. Je to krásný a vkusný šperk pro ženu, která dobře ví, co jí sluší.  

det-icon-1 Celková váha:1,28 g
det-icon-2 Brus:Round Brilliant
det-icon-3 Kov:Gold 14 kt 585/1000 (White)
det-icon-4 Počet diamantů: 14
det-icon-5 Celková váha diamantů:0,143 ct
det-icon-6 Barva:G - H
det-icon-7 Čistota:VS - SI

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jsou to náušnice, do kterých se žena zamiluje a jejich naprosto nadčasové a čisté provedení umožňuje nosit je k více typům oblečení a v mnoha krásných kombinacích s ostatními typy šperků. Bílé zlato bylo a je oblíbené pro nádhernou čistotu a lesk s níž umí rozzářit ženskou tvář. Navíc ve spojení s diamanty je to kombinace mimořádně povedená. Náušnice nepřehlédnutelně září celkem 14 diamanty o celkové váze 0,143 ct. Jsou stvořeny ze 14 karátového bílého zlata a jejich zapínání je praktické i bezpečné pro každodenní použití.

Pokud o náušnicích Daene uvažujete jako o krásném dárku, pak věřte, že jsou skvělou volbou pro ženu i dívku a budou patřit mezi šperky, které bude nosit skutečně ráda a stále.   

 

Tip od zákazníků, kteří si náušnice Daene pořídili - inspirujte se, komu jej můžete věnovat...

Veronika z Prahy

"Pořídila jsem je sestře k Vánocům a ráda bych poděkovala nejen za skvělý přístup ve vašem showroomu, ale hlavně za dárek, který ve všech směrech splnil její přání."

 

Robert ze Žďáru nad Sázavou

"Vybrali jsme je spolu s dcerou pro manželku, když se nám letos narodil další člen rodiny. Když žena po návratu z porodnice domů náušnice rozbalila, byla opravdu nadšená. A o naší spokojenosti svědčí i to, že tyto řádky píši, když jsem objednal své ženě další šperk jako dárek k Vánocům."

  

Viktor ze Svitav

"Je skvělé, že máte internetový obchod i showroom. Byl jsem se u Vás podívat při návštěvě Prahy a když jsem viděl, jaké máte šperky, v klidu jsem pak z domova objednal. Váš servis a rychlost dodání je vynikající a kdybyste viděli, jak obrovskou radost měla dcera z nových náušnic, které našla pod stromečkem, určitě by to bylo pro vás skvělé potvrzení toho, že děláte svou práci perfektně."

 

Lída z Bíliny

"Když jsem je viděla na internetu, úplně jsem se zamilovala. Přesně náušnice ve stylu, který jsem si přála, navíc za výbornou cenu oproti ostatním obchodům, kde jsem náušnice dříve viděla. Je to nejlepší volba a když píšete, že "náušnice září", tak tyhle opravdu ano. Moc vám děkuji a ráda u vás zase nakoupím." 

 

Jindra z Českého Brodu

"Děkuju za krásný dárek k výročí. Ty náušnice pro mou ženu nejsou jen šperkem, ale opravdu si jich cení. Nebudete tomu věřit, ale když je viděla, říkala mi, že je o pár týdnů dříve viděla na vašich stránkách. To je tedy krásná a šťastná náhoda."