Náušnice Darby z bílého zlata

Značka: DIC
9 900 Kč

Náušnice plné hravosti, diamantů, lásky a čistoty bílého zlata, jejichž designová linie je krásně ladná a vznešená. Náušnice Darby jsou klenotem, který nadchne ženy, jež milují eleganci. Navíc je můžete doplnit i krásným prstenem z naší kolekce, který se jmenuje Dania a je stvořen právě do setu k těmto náušnicím, taktéž z bílého zlata.   

det-icon-1 Celková váha:1,28 g
det-icon-2 Brus:Round Brilliant
det-icon-3 Kov:Gold 14 kt 585/1000 (White)
det-icon-4 Počet diamantů: 
det-icon-5 Celková váha diamantů:0,054 ct
det-icon-6 Barva:G - H
det-icon-7 Čistota:VS - SI

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náušnice Darby umí nadchnout ženy, které milují výjimečnost. Jsou stvořeny z bílého zlata a ocení je ženy, které se rády elegantně oblékají. V náušnicích září diamanty o celkové váze 0,054 ct a budou ženě vždy připomínat jejich vznešený původ. Náušnice mají praktické a oblíbené zapínání, které umožňuje jejich každodenní pohodlné nošení. Jejich krásný romantický tón, jenž je po obvodu rozzářen diamanty působí opravdu velkolepě, ale přesto svou něžnou esenci nezapře. 

Diamanty umí hovořit i těmi nejtajnějšími jazyky a jejich poselství jsou věčná, proto jsou krásnou volbou pro dárek, na který se nezapomíná. K náušnicím také můžete pořídit do šperkového setu prsten, který najdete v našem e-shopu, jmenuje se Dania. Obě kombinace (prsten + náušnice) jsou v tomto designu k dostání ve variantě z bílého i žlutého zlata.

 

Tip od zákazníků, kteří si náušnice Darby pořídili - inspirujte se, komu jej můžete věnovat...

Jan z Čelákovic

"Naše mamka slavila 50. narozeniny tak jsme se jako sourozenci složili na tyto náušnice. Nedovedete si představit to překvapení a to, jakou měla mamina radost. Děkujme vám."

 

Jitka z Benešova 

"Zdravíme všechny zaměstnance pražského showroomu a děkujeme z celého srdce za skvělou péči a pomoc s výběrem šperku. Dcera byla dojatá a já také."

  

Janek z Brandýsa nad Labem

"Na vaše stránky mě přivedla sousedka, která měla od mé ženy nenápadně zjistit, co by jí udělalo radost k Vánocům. Jsem trochu skeptický k objednávání na internetu, ale jsem rád, že jsem na to nehledět a zásilku objednal. Vše krásně zabalené, připravené a nevím, jestli se holky domluvily a žena o tom věděla, ale je opravdu nadšená. Myslím, že je to pro ni nejkrásnější dárek, který o Vánocích dostala."

 

Jana z Nymburka

"Takové náušnice jsou přesně můj styl, který jsem dlouho hledala. Hned jak jsem je spatřila, věděla jsem, že to jsou ony a když mi přišly (což bylo k mému překvapení opravdu rychle) nemohla jsem se nabažit. No a to přetrvává, takže vám moc děkuji, že jsem si díky vaší tvorbě mohla splnit svůj diamantový sen." 

 

Roman z Poděbrad

"Pořídil jsem ženě nejprve prsten a když jsem viděl tu radost, tak bylo o náušnicích rozhodnuto."