Náušnice Irene z bílého zlata

Značka: DIC
7 300 Kč

Něžné diamantové náušnice Irene představují příjemný design. Dvě propletená srdce do tvaru motýlka jsou po části své siluety rozzářena diamanty o váze 0,041 ct. Je to šperk, který je ideální pro každodenní nošení a díky své jemnosti nabízí nespočetné možnosti kombinací nejen se styly oblékání, ale i s ostatními typy šperků a doplňků. Jsou to okouzlující jemné náušnice, které si zamilují ženy i dívky.

det-icon-1 Celková váha: 0,75g
det-icon-2 Brus: Round Brilliant
det-icon-3 Kov: Gold 14 kt 585/1000 (White)
det-icon-4 Počet diamantů: 
det-icon-5 Celková váha diamantů: 0,041 ct
det-icon-6 Barva: G - H
det-icon-7 Čistota: VS - SI

Detailní informace

Detailní popis produktu

Peckový styl náušnic platí za nejoblíbenější již řadu let, a to pro svou pohodlnost, jednoduchost oblékání i možnost nošení takového šperku při jakékoli příležitosti (včetně sportu).

Irene jsou náušnice, které Vás příjemně překvapí svou dokonale padnoucí velikostí i září, kterou šperku propůjčují diamanty. 14 karátové bílé zlato, z něhož jsou náušnice stvořené, vytváří spolu s diamanty krásnou harmonii čistoty a svěžího vzhledu, který příjemně doplňuje rysy obličeje ženy a dívky. Tyto náušnice si v našich kolekcích vybírají ženy i dívky jakéhokoli věku a stávají se jim doplňkem pro každodenní nošení. Jejich silueta a designový prvek srdcí, jenž se snoubí v motýlí křídla, je totiž oblíbený v každém věku a náušnice jsou krásné nejen jako první náušničky pro mladou dívku, tak i pro ženu, která miluje jemnou hravost designu.

Jejich upínání je velmi praktické a pohodlné. Navíc jako u každých náušnic peckového stylu z kolekcí D.I.C. lze u zapínání nastavit jeho pevnost. Náušnice tak budou vždy bezpečně s vámi.

 

 Tip od zákazníků, kteří si náušnice Irene pořídili - inspirujte se, komu jej můžete věnovat...

Lída z Benešova

"Jsou to něžné náušničky, které jsem pořídila vnučkám - dvojčatům i jejich mamince, aby měla děvčata něco, co je krášlí a také spojuje. Šperk je to skutečně krásný a jeho cena je také příznivá."

 

Lukáš z Kladrub

"Náušnice jsme pořídili s manželkou naší dceři za maturitu. Je to její první diamant a určitě ne poslední."

  

Jindra z Koberovic

"Už jsem u Vás pořídil dvoje tyto náušnice. První byly pro dceru k narozeninám a dnes si odnáším stejné motýlky pro svou neteř, která slaví vstup do dospělosti. Holky mají radost a já také. Přece jen, jaký dárek věnovat mladé dívce nebo ženě, aby měla opravdovou radost a byl jen pro ni."

 

Jana z Benátek nad Jizerou

"Vaše šperky jsou nádherné a je úžasné, že jsou k výběru vždy z více barev zlata, můžu si tak vybrat takové, abych je mohla nosit ke šperkům, které doma mám. Irene jsem si pořídila sama. Dlouho jsem hledala něžné peckovky, abych je mohla nosit i když jdu plavat a tyhle to kromě toho, že jsou nádherné, splňují. Systém zapínání, který mi ukázala paní prodavačka, tady to jak mohu náušnice sama trochu utáhnout je skvělý a praktický. Moc vám děkuji."

 

Julie z Jílového u Prahy

"Krásné náušnice, rychlé dodání a to jak vypadají mě mile překvapilo. Ona ta skutečná podoba asi nejde vyfotit, takže když jsem otevřela doma krabičku, byla jsem okouzlena."