Náušnice Katrina z bílého zlata

Značka: DIC
27 500 Kč

Diamantové náušnice Katrina září čistotou diamantového lesku. Jejich základním prvkem je bílé zlato, které je v každé náušnici projasněno sedmi diamanty. Celkem je tak ve šperku 14 diamantů o váze 0,370 ct. Velikost náušnic je okouzlující. Taková, která dokonale padne uším ženy. Náušnice Katrina jsou něžného stylu, který Vás však okouzlí svou velkolepostí, na níž se podepisuje jejich vznešený diamantový původ.

det-icon-1 Celková váha: 1,06 g
det-icon-2 Brus: Round Brilliant
det-icon-3 Kov: Gold 14 kt 585/1000 (White)
det-icon-4 Počet diamantů: 14
det-icon-5 Celková váha diamantů: 0,370 ct
det-icon-6 Barva: G - H
det-icon-7 Čistota: VS - SI

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tzv. "peckové náušnice" se řadí mezi nejoblíbenější typy náušnic vůbec. Hodí se pro každý den a ať děláte cokoli, nebudou Vám nikdy překážet. Když se navíc takové náušnice rozzáří diamantovým leskem, tak i přesto, že jsou peckové, budou nepřehlédnutelné. Právě o to se totiž diamanty spolehlivě postarají. Základní linii náušnic Katrina tvoří bílé zlato, které ženy miluji pro jeho čistotu a svěží nádech. Každá z náušnic je pak plně osázena sedmi diamanty a to už je počet, jehož lesk (při celkové váze diamantů 0,370 ct.) opravdu nepřehlédnete. 

Náušnice Katrina představují minimalistický styl, v němž však každý rozpozná jeho původ. Je to krásný a luxusní šperk, který má své kouzlo, duši a čistotu, protože právě bílé zlato a diamanty svěžestí sálají.

Jejich upínání je velmi praktické a pohodlné. Navíc jako u každých náušnic peckového stylu z kolekcí D.I.C. lze u zapínání nastavit jeho pevnost. Náušnice tak budou vždy bezpečně s vámi.

 

 Tip od zákazníků, kteří si náušnice Katrina pořídili - inspirujte se, komu jej můžete věnovat...

Kamila z Příbrami

"Náušnice jsem si koupila pro sebe. Je to můj první diamantový šperk, který pyšně nosím, protože jsou nádherné. Vždy jsem nosila pecky, ale když jsou v nich diamanty, je to úplně jiný příběh. Konečně chápu všechny citáty, kde známé osobnosti říkají, že každá žena by mela mít svůj diamant. Už mám i já!"

 

Hanka z Prahy

"Dostala jsem je od svého partnera k narozeninám a miluju je. Nosím je stále. Hodí se do práce ke kostýmu, mám je i když jdu do posilovny. Jednoduše je nesundávám. Je to nadčasový design a ty diamanty jsou opravdu nepřehlédnutelné."

  

Jaroslav z Poličky

"Vždycky jsem své ženě kupoval praktické dárky, pak mi jeden kamarád doporučil vás. Tyto náušnice byly dárkem k našemu pátému výročí a když jsem viděl výraz své ženy, tak praktický dárek už  opravdu nikdy nekoupím. Moje žena dříve říkala, že diamanty nepotřebuje, ale myslím, že to byla její skromnost, protože ten výraz, když otevřela krabičku, ten mluvil za opravdu vše."

 

Luboš z Prahy

"Šel jsem kolem showroomu v Praze a protože jsem měl chvilku, zašel jsem se podívat. Ani jsem nic nehledal, ale když jsem viděl ty šperky, pořídil jsem své přítelkyni tyto náušnice. Pro chlapa ideální nakupování - dáte si kafe, u kterého si vyberete šperk a víte, že je to ono. A taky, že bylo. Děkuju za pomoc ochotnému personálu. Příště si klidně objednám i online, protože jsem viděl všechny šperky a vím, co mi přijde!"

 

Katarína ze Žďáru nad Sázavou

"Internetový obchod jsem objevila náhodou a stejně tak jsem našla přesně ty náušnice, které jsem dlouho chtěla a navíc se jmenují skoro jako já."