Náušnice Kylie

Značka: DIC
17 500 Kč

Elegantní a hravá linie náušnic Kylie je osázena úctyhodnými 52 diamanty kulatého brusu (tzv."Round Briliant). Jejich design je krásně zpracovaný do příjemného tónu, který dokáže vyjádřit jedinečnost ženy tak, že se stanou její součástí. Náušnice září čistotou bílého zlata, jehož svěžest tepe celým šperkem. Ženy elegantního i ležérního stylu oblékání je milují pro každou příležitost. Jsou k tomu jako stvořené, protože budou vypadá krásně jak ke kostýmu do kanceláře, tak i k běžnému ležérnímu oblečení, ale jejich kouzlo zazáří i spolu s večerními šaty. V tomto designu jsme pro Vás do setu stvořili také diamantový prsten Kylie.

det-icon-1 Celková váha: 2,24 g
det-icon-2 Brus: Round Brilliant
det-icon-3 Kov: Gold 14 kt 585/1000 (White)
det-icon-4 Počet diamantů: 52
det-icon-5 Celková váha diamantů: 0,110 ct
det-icon-6 Barva: G - H
det-icon-7 Čistota: VS - SI

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kylie jsou náušnice, které přesahují ušní lalůček ženy a díky tomu se mohou jemně pohupovat. Tento styl září krásnou elegancí i ležérní hravostí, která zosobňuje způsob jejich designového zpracování. Všimněte si v detailu nejen způsobu zapínáni, ale také středového prvku šperku, který spojuje celý jejich design. Každá z náušnic představuje krásu 26 diamantů, jenž jsou osázeny po celé jejich linii, která plyne jako jemná vlnka, jenž je uprostřed projasněna dominantním diamantem, který září v kruhu dalších. 

Náušnice Kylie se hodí jako krásný dárek ženám, které znají svůj styl a věřte, že je ocení nejen k pracovnímu kostýmku, ale i k pohodlnému svetru a jeansům. Náušnice vyjadřují hravost, svěžest, chuť kombinovat a pohrávat si s designem, jehož základ bude vždy elegance a ležérnost. 

 

Tip od zákazníků, kteří si náušnice Kylie pořídili - inspirujte se, komu jej můžete věnovat...

 Radek z Prahy

"S mou ženou jsme v den jejích narozenin vybírali diamantový dárek a zvolila si práce tyto náušnice. Opravdu jí sedí a já jsem rád, protože má radost a je to smysluplnější dárek než mobil."

 

Honza z Říčan u Prahy

"Měli jsme výročí a když už jste spolu tolik let, sice znáte toho druhého, ale chcete ho překvapit. Tak jsme s kamarádkou mé ženy připravili malou lest. Požádala jí, aby s ní vybrala náušnice pro její maminku a sledovala při tom, jak se Erika do těhle náušnic zamilovala. Tak byl dárek jasný a spokojenost a překvapení v den výročí obrovské. Nakonec i naše sousedka potěšila náušnicemi od vás svou maminku."

  

Kristýna z Litomyšle

"Náušnice jsme pořídili naší mamince k 60. narozeninám a byl to podle jejích slov nejkrásnější dárek, který dostala."

 

Michal z Poděbrad

"Měl jsem obavy z nákupu diamantů na internetu, ale jsem nadšen! Náušnice jsme hledali pro naši dceru, dlouho si je přála a k oslavě našeho prvního vnoučete jsme jí to přání chtěli s manželkou splnit. Spokojenost byla obrovská."

 

Linda z Jihlavy

"Jsme parta přátel už od střední školy (což už je tedy let) a když má někdo z nás narozeniny, složíme se na společný dárek. Naše spolužačka od nás dostala náušnice už kdysi. Víme totiž , že je má ráda. Ale teď po více než 30 letech, kdy slavila významné kulatiny, jsme jí nadělili tyto diamantové. Na tu radost a překvapení nikdy nezapomenu!"