Náušnice Kyra z bílého zlata

Značka: DIC
5 990 Kč

Diamantové náušnice Kyra jsou stvořené z bílého zlata a jsou peckového stylu. Na jejich povrchu září na každé po sedmi jemných diamantech, které příjemně rozsvítí jejich design. Jsou jako jemný diamantový vánek, který pohladí oko svou výjimečností a vznešeností diamantu. Náušnice jsou osázeny diamanty o celkové váze 0,040 ct. 

det-icon-1 Celková váha náušnic z bílého zlata: 0,57g
det-icon-2 Brus: Round Brilliant
det-icon-3 Kov: Gold 14 kt 585/1000 (Yellow)
det-icon-4 Počet diamantů: 14
det-icon-5 Celková váha diamantů: 0,040 ct
det-icon-6 Barva: G - H
det-icon-7 Čistota: SI

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náušnice Kyra jsou vhodné pro ženy a dívky, které preferují jemnost a něhu šperku bez výrazných dominantních prvků, ale přesto chtějí něco výjimečného. Jemné osázení diamanty ukazuje něžné odlesky diamantů, kterými jsou náušnice osázeny, přičemž v každé je po sedmi kusech. Bílé zlato tvoří základní linii tzv. peckových náušnic. Tyto patří mezi nejdrobnější z našich kolekcí a mohou se tak kombinovat s ostatními šperky (to pokud žena nosí více náušnic v jednom uchu). Zároveň je to šperk, který nikdy nezapře svůj diamantový původ a v podobě náušnic Kyra se jedná o diamantový klenot, který si může dopřát opravdu každý.   

Jejich upevnění je praktické a umožňuje variabilitu pevnosti (v upevňovací části, kterou je možné utáhnout). Všechny typy našich náušnic peckového stylu jsou takto tvořené, to aby se ženy nemusely bát nosit je na jakoukoli příležitost.

Kdo dáváte přednost jemnému stylu a hledáte krásný dárek, kterým potěšíte ženu nebo dívku, který oplývá luxusem, ale je i za příznivou cenu, pak jsou náušnice Kyra skvělou volbou. 

 

 Tip od zákazníků, kteří si náušnice Kyra pořídili - inspirujte se, komu jej můžete věnovat...

Hanka z Brna

"Koupila jsem je dceři k 15. narozeninám. Její první diamanty a šperk, ze kterého je nadšena. Často jí vidím, jak se pyšně prohlíží v zrcadle a mám z toho radost. Děkuji."

 

Dita z Prahy

"Vybrali jsem je jako dárek pro naši učitelku a složili se na ně. Naše třídní říkala, že už dostala vše, ale diamantové náušnice jí vyrazily dech a nosí je moc ráda."

  

Karin z Neratovic

"Naše dvojčata slavila narozeniny. Jedna miluje bílé šperky a druhá žluté, tak byly tyto náušnice v obou zlatých provedeních skvělou volbou. Moc děkujeme a určitě budeme jejich šperkovničky postupně doplňovat. Jsem rádi, že se diamantové šperky dají pořídit i za tak rozumné ceny, které jsme jinde nenašli."

 

Kamila z Mikulova

"Každý rok na Den Matek nevíme co pořídit, aby měla mamka radost. Letos jsme s bráchou zkusili tyto náušnice a prý je to (vyjma obrázků, které jsme malovali jako děti) nejhezčí dárek."

 

František z Prahy

"Pořídili jsme je s celým kolektivem naší šéfové k narozeninám. Své náušnice ztratila pár dní před tím v sauně, tak měla velkou radost."