Náušnice Lia z bílého zlata

Značka: DIC
12 200 Kč

14 diamantů zasazených ve svěží květině ze zářivého bílého zlata. To jsou romanticky něžné náušnice Lia, které nabízí nejen svou krásu, ale i velmi pohodlné nošení. Náušnice jsou peckového stylu, který se hodí pro každý den i všechny činnosti. V náušnicích září po sedmi diamantech, celkem je jich ve šperku 14 a jejich váha je 0,086 ct. Je to krásný šperk, který se hodí jako dárek k mnoha příležitostem.

det-icon-1 Celková váha: 1,20g
det-icon-2 Brus: 
det-icon-3 Kov: Gold 14 kt 585/1000 (White)
det-icon-4 Počet diamantů: 14
det-icon-5 Celková váha diamantů: 0,086 ct
det-icon-6 Barva: G - H
det-icon-7 Čistota: VS - SI

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čistota bílého zlata je a byla oblíbeným tónem, jemuž sluší záznam diamantů. V náušnicích Lia je představen krásný květinově svěží design, který je diamanty doslova vyskládaný. Každá z náušnic je osázena sedmi diamanty, které hravě kopírují siluetu kvítka a právě tato kombinace zlata a diamantů nechá jejich záři vyniknout.

Jedná se o "peckové náušnice", jež se řadí mezi nejoblíbenější typy náušnic vůbec. Hodí se pro každý den a ať děláte cokoli, nebudou Vám nikdy překážet. Jejich upínání je velmi praktické a pohodlné. Navíc jako u každých náušnic peckového stylu z kolekcí D.I.C. lze u zapínání nastavit jeho pevnost. Náušnice tak budou vždy bezpečně s vámi.

Náušnice Lia doporučujeme jako krásný dárek k mnoha příležitostem, které čas přináší. Svátky, narozeniny, výročí, významné dny, ukončení studia... existuje tolik možností, kdy můžete ženu nebo dívku potěšit něčím tak krásným a nezapomenutelným, jako je diamant.

 

 Tip od zákazníků, kteří si náušnice Lia pořídili - inspirujte se, komu jej můžete věnovat...

Jitka z Liberce

"Dostala jsem náušničky Lia od vnoučat k narozeninám. Ve vašem obchodě v Praze jsem si pak k nim přijela vybrat ještě přívěsek a prstýnek. Vaše šperky jsou opravdu dokonalé a děkuji také slečně asistence, která se mnou ochotně hledala šperky, kterými náušnice doplnit. Jsem opravdu nadšena z vašeho přístupu k zákazníkům a určitě vás ráda doporučím svým přátelům."

 

Jasmína ze Znojma

"Dostala jsem od přítele k Valentýnu překvapení a mohla jsem si vybrat náušničky. Přestože jsem k nakupování na internetu dost skeptická, tyhle jsem si na první pohled zamilovala tak moc, že jsem řekla, že to zkusím. Rychlost dodání byla perfektní a celý obsah balíčku také nádherný. Určitě to nebyla má poslední objednávka."

  

Zdenda z Prahy

"Jedním slovem SPOKOJENOST, a to naprostá. Objednal jsem náušnice z e-shopu a když jsem zjistil, že máte i prodejnu v Praze, vyrazil jsem při nejbližší příležitosti. Skvělý přístup, servis, úžasné kafe a celkově dostupnost vašeho obchodu - ať toho ve Washingtonce, tak i online je ideální. Díky moc, už vím, kam se obrátím, až se zase bude blížit datum narozenin, svátky nebo Vánoce."

 

Libor z Rokycan

"Šperk je to krásný a dcera je ráda, že má také diamanty jako její maminka. Já nakonec taky, a to hlavně za to, že jsem vás objevil. Máte tak veliké portfolio šperků, že si vybere úplně každý a ceny jsou také příznivé. Přeji hodně spokojených zákazníků."

 

Jitka z Karviné

"Chtěla jsem si udělat radost a tak jsem si objednala náušnice z vaší kolekce. Skutečná krása v každém detailu. Přála bych ten pocit zažít každé ženě."