Náušnice Lilith z bílého zlata

Značka: DIC
15 990 Kč

Elegantní a nepřehlédnutelné náušnice Lilith jsou stvořené z bílého zlata a doslova září 14 diamanty. Jejich dominantní silueta umí vyniknout a lesk diamantů jejich přítomnost ještě násobí. Náušnice jsou oblíbeného peckového stylu s velmi praktickým zapínáním. Pokud hledáte krásný dárek pro ženu, která zná svůj styl, pak jsou náušnice Lilith nejlepší volbou.

det-icon-1 Celková váha: 1,60 g
det-icon-2 Brus: 
det-icon-3 Kov: Gold 14 kt 585/1000 (White)
det-icon-4 Počet diamantů: 14
det-icon-5 Celková váha diamantů: 0,104 ct
det-icon-6 Barva: G - H
det-icon-7 Čistota: VS - SI

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lilith jsou náušnice, které zosobňují eleganci. V čistotě bílého zlata září v každé náušnici po 7 diamantech, které jsou vyskládané tak, aby šperk na ženě doslova zářil. Náušnice svým leskem přitahují magicky pozornost a umí ukázat z tváře ženy to nejkrásnější. Jsou krásné jako dárek pro ženu, která zná svůj styl a miluje kvalitu a perfektní design. Právě takové náušnice uspokojí i náročné potřeby žen, které své doplňky umí sladit k dokonalosti. Hodí se jako krásný dárek k mnoha příležitostem, jako jsou narozeniny, významné dny a životní události, či například ukončení studia...

Tzv. "peckové náušnice" se řadí mezi nejoblíbenější typy náušnic vůbec. Hodí se pro každý den a ať děláte cokoli, nebudou Vám nikdy překážet. Jejich upínání je velmi praktické a pohodlné. Navíc jako u každých náušnic peckového stylu z kolekcí D.I.C. lze u zapínání nastavit jeho pevnost. Náušnice tak budou vždy bezpečně s vámi.

 

 Tip od zákazníků, kteří si náušnice Lilith pořídili - inspirujte se, komu jej můžete věnovat...

Silvie z Prahy

"Náušnice Lilith byly jasná volba. Elegantní, jednoduché, čisté a prostě dokonalé. Náušnice nosím skutečně stále jsem maximálně spokojená. Oceňuji i servis D.I.C. a péči o náušnice, které si vždy po čase nechám profesionálně vyčistit. Vím, že to nebude můj poslední šperk od vás."

 

Veronika z Mělníka

"Když mi moje kamarádka řekla, ať se s ní jdu podívat na diamantové šperky, myslela jsem si, že mi budou nedostupné a opak je pravdou. Máte nádherný výběr okouzlujících diamantů za ceny, které si může dovolit každá žena. Jsem šťastná, že jsem i já našla své vysněné náušnice."

  

Jiří z Kutné Hory

"Přítelkyně tyto náušnice miluje a za poslední měsíce jsem ji neviděl bez nich. I proto jsem dnes přišel pro krásný přívěsek, který dostane k narozeninám. Moc děkuju za vaše šperky."

 

Judita z Brandýsa nad Labem

"Na vašich stránkách jsem četla větu, že plníte ženám sny o krásných diamantech a špercích. Pod ni se mohu podepsat. Tyhle náušnice jsou opravdu mé a jsou úplně přesné zhmotnění mého snu."

 

Libor z Písku

"Náušnice jsem objednal pro svou ženu k výročí. Už od vás několik šperků má a vím, že bude nadšena. Děkuji vám za vstřícnost a rychlost vyřízení objednávky, přišly (jako vždy) přesně včas."