Náušnice Mina ze žlutého zlata

Značka: DIC
10 900 Kč

Vznešené diamantové náušnice z elegantního žlutého zlata, jejichž geometrická linie září něhou a kouzlem diamantového lesku. Jejich provedení je velmi příjemným doplňkem elegantního i ležérního stylu oblékání. Přestože jsou peckového stylu upínání, náušnice jsou prodloužené a přesahují ušní lalůček. Je to styl náušnic, který dává vyniknout kráse siluety krku ženy i rozzáří ty nejkrásnější rysy obličeje.  

 

 

det-icon-1 Celková váha: 1,14g
det-icon-2 Brus: Round Brilliant
det-icon-3 Kov: Gold 14 kt 585/1000 (Yellow)
det-icon-4 Počet diamantů: 
det-icon-5 Celková váha diamantů: 0,077 ct
det-icon-6 Barva: G - H
det-icon-7 Čistota:VS - SI

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Náušnice Mina jsou okouzlujícím a něžným šperkem, který svou hravostí doplňuje duši a eleganci ženy. Je to šperk s příjemnou geometrickou esencí, která nepostrádá jemnost a vyniká září diamantů, které jsou v náušnicích umístěné po části jejich linie tak, aby nejen opticky prodloužily krk ženy, ale nasměrovaly pozornost k očím a kráse ženské tváře. Všimněte si příjemných detailů šperku, které upoutají na samotný zlatý podklady, z něhož jsou náušnice stvořené, tak i diamantové ozdobení, které je krášlí.

Praktické zapínání umožňuje snadné nasazení náušnic, ale zároveň zajišťuje jejich bezpečné umístění, neboť všechny náušnice, které jsou upnuté na tzv. motýlky nabízí možnost jednoduchého utažení, tak aby zůstaly napevno zapnuté.

 

 Tip od zákazníků, kteří si náušnice Mina pořídili - inspirujte se, komu jej můžete věnovat...

Jitka z Brna 

"Moje spřízněná duše a dlouholetá kamarádka v jedné osobě oslavila minulý rok 40. narozeniny. Dlouho jsem hledala dárek, který by ji vystihoval v její dokonalosti a tyto náušnice přesně to naplnily. Pokaždé když se vidíme, tak mi je ukazuje, jako by to bylo včera. Jsem ráda, že jsem jí mohla splnit sen a zároveň ji potěšit v období, které pro ni bylo těžké. Moc vám děkuji a dnes objednávám další pár, tentokrát pro sebe."

 

Ludvík z Olomouce 

"Krásný den, chtěl bych vám poděkovat za náušnice. Měli byste vidět, jak mé ženě zářily oči, když dárkovou krabičku rozbalila. Jsem rád, že jsem se (hlavně díky pomoci ochotné paní u vás v obchodě) trefil. Hezký den a mnoho dalších spokojených zákazníků."

  

Simča z Kladna

"Pořizujeme je s přítelem jako dárek pro jeho maminku k narozeninám a jsem přesvědčena, že bude ohromena, jsou totiž nádherné. Moc děkujeme, vaši spokojení zákazníci Simča a Petr."

 

Světlana z Prahy

"Vybrali jsme je s mamkou pro mladší sestru, která je dostane na svůj maturitní večírek. Tak věříme, že ji budou nosit štěstí a také připomínat důležitou etapu života."

 

Hynek z Mostu

"Přítelkyně je dostane k narozeninám, které slaví za měsíc. Těším se na její reakci, protože aniž by o tom věděla, tak si je pod dohledem kamarádky u vás vybrala."