Náušnice Monica

Značka: DIC
16 990 Kč

Luxusní diamantové náušnice Monica s výrazným středovým diamantem, který tvoří základní designovou linii těchto peckových náušnic. Diamanty v obou náušnicích váží 0,210 ct a jsou vloženy do bílého zlata. Tyto náušnice jsou šperkem, jenž dýchá dokonalou čistotou, něhou a vznešeností, která bude ženu doprovázet stále. V tomto designu je k dostání také prsten Monica, který spolu s náušnicemi vytvoří krásný šperkový set.

det-icon-1 Celková váha: 0,68 g
det-icon-2 Brus: Round Brilliant
det-icon-3 Kov: Gold 14 kt 585/1000 (White)
det-icon-4 Počet diamantů: 2
det-icon-5 Celková váha diamantů: 0,210 ct
det-icon-6 Barva: G - H
det-icon-7 Čistota: VS - SI

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náušnice Monica jsou skutečně nepřehlédnutelné, neboť jsou zářivým diamantem, který zdobí ušní lalůček ženy. V čistém tónu bílého zlata navíc celá šperková kompozice dýchá krásnou svěžestí. Jsou krásnou volbou pro ženy, které milují jednoduchý a čistý styl, výjimečnost a lesk diamantů. 

Jejich upevnění je praktické a umožňuje variabilitu pevnosti (v upevňovací části, kterou je možné utáhnout). Všechny typy našich náušnic peckového stylu jsou takto tvořené, to aby se ženy nemusely bát nosit je na jakoukoli příležitost.

 

Tip od zákazníků, kteří si náušnice Monica pořídili - inspirujte se, komu jej můžete věnovat...

 Jitka z Kroměříže

"Náušnice Monica jsem pořídila své dceři stejného jména k 18. narozeninám. Neodvedete si představit tu radost, když právě dospělá slečna oslaví takovou chvíli diamantem."

 

Lucka z Jindřichova Hradce

"Letos jsem si řekla, že udělám radost hlavně sama sobě a protože jsem žena, tak jak jinak, než diamantem. Jsou opravdu nádherné a ten pocit není možné popsat slovy."

  

Kristián z Prahy

"Když jsem v D.I.C. pořizoval pro svou přítelkyni snubní prsten, objevil jsem i tyto náušnice. Svou partnerku jsem požádal o ruku při krásné večeři a ráno jsem jí jako překvapení připravil ještě tyto náušnice. Jednak je to dohromady hezký set, ale také je to překvapení, které po takovém večeru opravdu nečekala. "

 

Denisa z Písku

"Dostala jsem k Vánocům diamantový přívěsek stejného typu. Je to jednoduchý a krásný diamant na řetízku, do kterého jsem se úplně zamilovala. Tak jsem si k němu objednala ještě tyto náušnice. Škoda, že žádná fotka neumí vystihnout, jak jsou nádherné, protože tohle se musí zažít."

 

Mirek z Prahy

"Naše maminka po pár letech léčby vyhrála nad nemocí a chtěli jsme takovou chvíli oslavit. Když se dozvěděla, že je zcela vyléčená, pozvala nás na oběd a s mým bratrem jsme ji připravili překvapení ještě větší. Říkala, že je bude nosit jako symbol svého vítězství. Moc děkujeme."