Náušnice Shea ze žlutého zlata

Značka: DIC
9 500 Kč

Elegantní nádech diamantových náušnic Shea je skutečně okouzlující. Třpyt diamantů, kterým je osázena celá základní linie ze žlutého zlata, je z každého úhlu pohledu nádherný. Jejich něha a křehkost je krásným doplňkem pro ženy i dívky, které milují krásu a vznešenost. Ve šperku září diamanty o celkové váze 0,091 ct, které jsou kruhově rozmístěné, aby daly vyniknout jednomu dominantnímu v jejich středu.

det-icon-1 Celková váha náušnic ze žlutého zlata: 0,86g
det-icon-2 Brus: Round Brilliant
det-icon-3 Kov: Gold 14 kt 585/1000 (Yellow)
det-icon-4 Počet diamantů: 24
det-icon-5 Celková váha diamantů: 0,087 ct
det-icon-6 Barva: G - H
det-icon-7 Čistota: VS - SI

Detailní informace

Detailní popis produktu

Diamantové náušnice Shea představují krásu a luxus, jenž se snoubí s něhou. Svou velikostí i detailním způsobem zpracování Vás opravdu okouzlí. Je to šperk, který bude zářit decentní výjimečností puncovanou vznešeností, která něžně doplní styl ženy či dívky, která jej nosí. Žluté zlato celé šperkové kompozici dodává jiskru elegance.

Jejich upevnění je praktické a umožňuje variabilitu pevnosti (v upevňovací části, kterou je možné utáhnout). Všechny typy našich náušnic peckového stylu jsou takto tvořené, to aby se ženy nemusely bát nosit je na jakoukoli příležitost.

 

Tip od zákazníků, kteří si náušnice Kyra pořídili - inspirujte se, komu jej můžete věnovat...

 Veronika z Prahy

"Miluju peckové náušnice a chtěla jsem takové, které bych mohla nosit každý den. Takové, které nebudou velmi výrazné, ale přesto, když se na sebe podívám do zrcadla, uvidím, že je to šperk, který není obyčejný. Vybrala jsem si Shea, protože jejich zpracování dýchá takovou romantikou a něhou. Když jsem se s nimi pochlubila své mámě a viděla jsem její výraz, objednala jsem ještě jedny. Takže máme úplně stejné. Je to i krásné spojení, protože jsem často na cestách i ve světě, tak vždy, když se vidíme v telefonu, neodpustíme si poznámku o náušnicích. Navíc přestože jsou jemné, tak jsem poznámek typu: "To jsou krásné náušnice!" slyšela už desítky."

 

Daniel z Ostrova

"Moje kamarádka mi je pomohla vybrat na internetu, protože jsem hledal dárek pro mamku a šperkům jako chlap moc nerozumím. jen rád, že máte i svůj showroom, kam jsem si pro ně nakonec zajel a děkuju za pomoc i Vašim asistentkám. Vše je tak krásně zabalené a připravené. Dárek měl velký úspěch."

  

Vladimír z Prahy

"Pořídil jsem je přítelkyni a spokojenost veliká. Rychlé dodání, skvělá komunikace a navíc v Praze je možné si je osobně vyzvednout, což jsem uvítal."

 

Katarína z Chrudimi

"Jsem opravdu mile překvapena, jak mohou i tak drobné náušničky zářit. Jsou nádherné a já jsem moc ráda, že jsem vás našla."

 

Ludvík z Brna

"Jako čtyřnásobný dědeček už dospělých vnuček kupuji diamantové šperky často. Jsem mile překvapen zpracováním i cenou a uvítal jsem, že máte stejné šperky ve více barevných provedeních. Děvčata tak budou mít krásnou památku, kterou jednou zase předají svým dětem."