Náušnice Stella z růžového zlata

Značka: DIC
26 200 Kč

Romantické diamantové náušnice Stella jsou stvořené z růžového zlata a představují elegantní linii šperku a zpracování, jehož design nikdy nestárne. Je to krásná nadčasová šperková harmonie, která je protkána a rozzářena kouzlem diamantů. Tyto vznešené náušnice se nesou v krásném stylu elegance a ležérnosti, jenž představuje výjimečnost a lesk 30 diamantů. Ve stejném designu můžete do šperkového setu doplnit také diamantový prsten Stella.

det-icon-1 Celková váha: 3,14 g
det-icon-2 Brus: Round Brilliant
det-icon-3 Kov: Gold 14 kt 585/1000 (Pink)
det-icon-4 Počet diamantů: 30
det-icon-5 Celková váha diamantů: 0,180 ct
det-icon-6 Barva: G - H
det-icon-7 Čistota: VS - SI

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krásný rytmus výjimečného designu a elegance, jenž je rozzářena okouzlujícím romantickým tónem, který šperku umí propůjčit růžový odstín zlata.Tyto náušnice se hodí pro elegantní i ležérní styly oblékání. Jejich vznešený diamantový původ je nepřehlédnutelný. Designové provedení náušnic Stella je moderní, ale přesto zcela nadčasové, neboť tyto typy náušnic budou v oblibě vždy. Dokonale doplní dámský elegantní kostým, šaty, ale vyniknou také s ležérním stylem oblékání.

V náušnicích září celkem 30 diamantů kulatého brusu, jejichž celková váha je 0,180 ct. Jejich základní barevný rytmus udává růžové zlato, které je v siluetě tvarováno tak, že krásně vynikne linie krku ženy. Jsou šperkem, který budou ženy milovat a také takovým, který se předává další generaci.  

  

Tip od zákazníků, kteří si náušnice Stella pořídili - inspirujte se, komu jej můžete věnovat...

 Linda z Prahy

"Kostým je v mé práci denní nutností. Protože si ale večer moc ráda vezmu kalhoty a svetr, hledala jsem náušnice, které bych nemusela sundávat a hodily se ke všemu. Náušnice Stella přesně vyjadřují můj styl a proto splnily všechna má přání."

 

Richard z Benešova

"50. narozeniny naší maminky, to vyžaduje dárek, na který se jen tak nezapomíná. Děkujeme za krásné diamantové náušnice! Byla nadšena!"

  

Jan z Prahy

"Své ženě kupuji šperky pravidelně, dává mi to větší smysl, než dárky, které ztratí na hodnotě a navíc má ze šperků opravdovou radost. Tyto náušnice jsem na doporučení vaší kolegyně v prodejně sladil s prstenem a přívěskem. Žena je nadšena a myslím, že ze všech, které má, je nosí nejčastěji. Moc vám děkuji."

 

Jarmila z Pardubic

"Koupili jsme je s manželem dceři ke 40. narozeninám a chceme vám dát vědět, jak moc byla spokojena. Děkujeme za skvělý přístup a brzy se přijedeme podívat i k vám do Prahy." Zdraví vás Jarmila a Josef

 

Jindřich z Vysokého Mýta

"Pořídil jsem je pro svou ženu. Když jste spolu už pár desítek let, je občas hezké poděkovat tomu druhému za krásný život a ve chvíli, kdy jsem zahlédl vaši reklamní ceduli, zdál se to být dobrý nápad. Nakonec byl ještě lepší, než-li dobrý. Děkuji Vám."