O nás

Od roku 2005 plníme Vaše sny o nádherných špercích, velkolepých diamantech a klenotech, kterými se diamanty stávají rodinnou tradicí. Navrhujeme a vytváříme kolekce originálních šperků s diamanty a barevnými drahokamy. V naší dílně se také zrodily korunky pro královny krásy Miss Universe.

Společnost D.I.C. byla založena českým podnikatelem Dr. Lubošem Říhou, jehož záměrem je zprostředkovat klientům nejen nejkvalitnější šperky vlastní výroby, ale též umožnit investice do nejstabilnější komodity, kterou diamant jednoznačně je.

Naše šperky oblékají ženy i muži na celém světě, a to jak slavné osobnosti, tak lidé všech profesí, neboť jsme rádi, že jsme mohli vytvořit tak rozsáhlé portfolio i cenové hladiny, že jsou šperky z našich kolekcí dostupné opravdu každému.

Individuálním investorům po celém světě pomáháme zabezpečit jejich majetek, a to pomocí investice do diamantů. Jsme akcionářem Beurs Diamanthandel v Antwerpách, jedné z nejstarších diamantových burz na světě. Od roku 2014 jsme členem DDE Dubai Diamond Exchange.

Ať hledáte svůj šperk nebo se rozhodujete pro investici jakékoli hodnoty, víme, že naše zkušenosti a postavení společnosti D.I.C. na celosvětovém trhu, jsou zárukou Vaší nejlepší volby.

Rádi Vás přivítáme v našich showroomech v Praze (CZ) nebo v Bratislavě (SK), přičemž naše šperky z našich kolekcí je možné objednat také zde - v našem e-shopu.