Přívěsek Angel z růžového zlata

Značka: DIC
4 990 Kč

 

Romantický a něžný diamantový přívěsek, který vyjádří vše za Vás. Kouzelný andílek je stvořen z růžového 14 karátového zlata. V jeho diamantových křídlech září 10 diamantů o celkové váze 0,026 ct. Je to decentní přívěsek, který umí hovořit jazykem těch nejkrásnějších emocí. 

det-icon-1 Celková váha přívěsku: 0,59 g
det-icon-2 Brus: Round Brilliant
det-icon-3 Kov: Gold 14 kt 585/1000 (Pink)
det-icon-4 Počet diamantů: 10
det-icon-5 Celková váha diamantů: 0,026 ct
det-icon-6 Barva: G - H
det-icon-7 Čistota: VS - SI

 

Přívěsek je dodáván bez řetízku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jsou šperky, které umí dokonale vystihnout ženu, která je nosí. O diamantovém přívěsku Angel to platí stonásob. Jeho andělská esence potěší všechny ženy, neboť poselství s ním spojené je plné lásky a něhy. 

Diamantový klenot, který stvořen z růžového zlata a dýchá leskem diamantů, se hodí pro každodenní nošení. Je skutečným talismanem, ochráncem a strážcem ženské duše. Je vhodný jako krásný dárek pro všechny výjimečné příležitosti, avšak tento šperk je tak zajímavý a jedinečný, že onu výjimečnou příležitost ani nepotřebuje. Pokud chcete šperk, který hovoří těmi nejkrásnější emocemi, pak je Angel krásnou volbou.

 

 Tip od zákazníků, kteří si přívěsek Angel pořídili - inspirujte se, komu jej můžete věnovat...

Lucka ze Znojma

"Pořídila jsem ho pro sebe a maminku. Je něžňoučký a krásný a jsem ráda, že nás něco tak krásného spojuje."

 

Kamila z České Třebové

"Obdarovala jsem diamantovým andílkem svou kamarádku, která mi pomohla v situaci, která v mém životě nebyla jednoduchá. Ona je takový můj anděl a teď má i ona svého anděla strážného."

  

Zuzka z Košic

"Zbožňuju andílky, takže jak jsem ho viděla, hned jsem ho musela objednat. Je úchvatný a nakonec mě překvapil, protože je výrazně hezčí, než-li na fotce."

 

Dan z Vraného nad Vltavou

"Koupili jsme ho s bráchou mámě k narozkám. Měla velkou radost. Říkáme jí často, že je anděl, takže když jsem viděli přívěsek anděla, bylo rozhodnuto."

 

Dáša z Prahy

"Krásný dárek pro mou nejlepší kamarádku. Nadělily jsme si ho navzájem, já mám žlutého a ona růžového. Je to nejoriginálnější šperk, který jsem kdy viděla. A navíc má duši!"