Přívěsek Ava

Značka: DIC
6 600 Kč

Svěžest topazů a diamantů, které jsou hlavními ingrediencemi přívěsku Ava, je okouzlující a umí potěšit srdce ženy. Jeho design a provedení má opravdovou jiskru a drahé kameny jej puncují právě takovou mimořádností, která ukáže z tváře ženy to nejkrásnější. Přívěsku dominuje středový topaz, který doprovází malý motýlek, v jehož křídlech září 8 diamantů o celkové váze 0,025 ct. Do krásného setu je možné k přívěsku pořídit ještě náušnice Ava.

det-icon-1 Celková váha: 0,78 g
det-icon-2 Brus: Round Brilliant
det-icon-3 Kov: Gold 14 kt 585/1000 (White)
det-icon-4 Počet diamantů: 8
det-icon-5 Celková váha diamantů: 0,025 ct
det-icon-6 Barva: G - H
det-icon-7 Čistota: VS - SI

Přívěsek je dodáván samostatně. Řetízek Vám však k němu můžete také nabídnout. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

O topazu se šeptá, že je kamenem lásky, který nás spojuje s moudrostí vlastního srdce, přináší však také do našeho života hojnost a platí za drahokam z řady těch drahých kamenů, jejichž jmenovatelem je láska. Jeho svěží modré tóny uctívali již starověcí Řekové, kteří jej měli jako ochranný talisman a věřili, že právě jeho magická síla umí urovnat spory a hádky. V Indii věří, že topaz umí ochránit od zlomeného srdce a ženám, které jej nosí, přináší dlouhověkost a krásu. 

Právě magický topaz je ústředním tématem přívěsku Ava, které se svým designem hodí pro ženy i dívky. Jeho barevný tón je velmi čistý a svěží a spolu s bílým zlatem vytváří harmonii svěžesti. 

Ve stejném designu jsme stvořili také luxusní diamantové náušnice, které se budou s přívěskem Ava krásně doplňovat.

 

 Tip od zákazníků, kteří si přívěsek Ava pořídili - inspirujte se, komu jej můžete věnovat...

 Veronika z Mělníka

"Dlouho jsem hledala šperk s topazem a jsem nadšena. Nemohla jsem najít barvu a zpracování kamene, které by se mi líbilo, ale toto je prostě dokonalé. Pořídila jsem si celý set Ava. Navíc jejich modrá barva je úplně fantastická pro mé zelené oči. Je to splněný sen!"

 

Katarína z Košic

"Byla jsem uchvácena modrým tónem tohoto přívěsku a když mi můj muž řekl, ať si k narozeninám vyberu šperk, bylo hned rozhodnuto."

 

Libor z Mostu

"Moje přítelkyně miluje kameny a neustále je jimi obklopena. Když spatřila v krabičce tento přívěsek, který jsem jí dal k narozeninám, plakala radostí."

 

Veronika z Luhačovic

"Celý set Ava je krásný a opravdu slušivý. Před rokem jsem si ho slíbila jako dárek a jsem ráda, že už jsou tyhle krásné klenoty již se mnou. Je to můj životní šperk. Děkuji Vám, že vytváříte takovou krásu."