Přívěsek Dana

Neohodnoceno
Značka: DIC
4 300 Kč

Dana je krásný přívěsek s čistou linií bílého zlata a středovým tanzanitem, který je tvarovaný do velmi oblíbeného šperkového tvaru - kapičky. Je to velmi příjemný přívěsek plný něhy, který bude ženu těšit každý den. Navíc význam vznešeného tanzanitu je v tomto přívěsku vyjádřen v plné síle, neboť je hlavní designovým prvkem celého šperku.

det-icon-1 Celková váha: 0,54 g
det-icon-2 Brus: Round Brilliant
det-icon-3 Kov: Gold 14 kt 585/1000 (White)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tanzanit je barevným drahokamem, který pochází, jak jeho jméno napovídá, z Tanzánie. Patří mezi nejoblíbenější drahokamy současnosti a je zároveň velmi mladý, neboť jeho objevení se datuje k roku 1967. Tanzanit také bývá označován jako kámen mateřství a hodí se tak jako krásný dárek k narození dítěte. Je to také drahokam, který přináší klid a mírní stres a platí za nejkrásnější modrý kámen. Možná i proto je označován jako "drahokam 20. století".

Jedny z nejkrásnějších kombinací tanzanitů jsou právě ty, kde se ve špercích snoubí s bílým odstínem zlata. Právě tato kombinace umí pozdvihnout jeho nádherný barevný tón na novou úroveň.

Dárek v podobě tanzanitového šperku patří mezi ty nezapomenutelné, a to nejen pro krásné poslání kamene, ale i proto, že jeho čistota a barva jsou skutečně neodolatelné.

 

 Tip od zákazníků, kteří si přívěsek Dana pořídili - inspirujte se, komu jej můžete věnovat...

 Michaela z Prahy

"Vybrala jsem přívěsek mamince k narozeninám, spolu s prstýnkem, který má na sobě stejně krásnou kapičku. Krásný šperk a mamka je šťastná, že je má."

 

David z Nového Města

"Přítelkyni, která zbožňuje modrou, dokonale sedl a od chvíle, kdy do dostala jako vánoční překvapení, ho nosí stále."

 

Dalibor z Kolína

"Sháněl jsem dárek pro mámu mé ženy, když jsme k ní měli neplánovaně jet po jejím svátku. Jednak jsem našel dárek, který se jmenuje stejně jako ona - Dana a z toho byla opravdu nadšena a pak jsem spokojený s rychlostí dodání. Opravdu jste mi pomohli, že jsem nemusel řešit situaci obvyklou kytkou a lahví vína, ale takto překvapil."

 

Stanislava z Počátek

"Krásný přívěsek, který udělal naší vnučce radost. Děkujeme a určitě se vrátíme i pro prstýnek."

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: