Přívěsek Ginger

Značka: DIC
3 150 Kč

Diamantový přívěsek Ginger Vás okouzlí svou elegancí. Jeho něžná silueta s dominantním prvkem, kterým je středový "tančící diamant", umí krásně rozzářit dekolt ženy. Jeho příjemná velikost nabízí oslnivý pohled, ale přesto si zachovává něžnou krásu. 

Diamant se nazývá "tančící", neboť je pevně spojen s přívěskem, ale přesto tak, že je mu umožněn pohyb. Tímto svým diamantovým tancem dokáže Ginger představit všechny nejkrásnější úhly pohledu, z nichž můžete spatřit lesk diamantu, který se s každým pohybem ženy jemně pohupuje v srdci šperku.

det-icon-1 Celková váha přívěsku: 1,14g
det-icon-2 Brus: Round Brilliant
det-icon-3 Kov: Silver 925/1000
det-icon-4 Počet diamantů: 1
det-icon-5 Celková váha diamantů: 0,011 ct
det-icon-6 Barva: G - H
det-icon-7 Čistota: SI
det-icon-8 Ostatní: Chain Ag

 

Součástí přívěsku Ginger je také řetízek s praktickým zapínáním, který je (jako samotný přívěsek) stvořen ze stříbra. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Středový diamant přívěsku Ginger, který váží 0,011 ct, je ve středu šperku upevněn (jak můžete vidět v detailním pohledu) a ač je toto spojení je pevné, jeho mechanismus je takový, že část šperku, v níž je diamant vsazen, je pohyblivá. Diamant se tedy krásně hýbe, ale přesto je se šperkem napevno a bezpečně spojen.

Přívěsek Ginger bývá jedním z diamantů, které si ženy oblíbily pro každodenní nošení, ale hodí se také pro slavnostní příležitosti. Je opravdu velmi vhodný jako krásný dárek, který představuje, díky svému velkolepému diamantovému původu i příznivé ceně, opravdu velkou škálu možností, komu jej věnovat. Je vhodný pro ženu, či dívku, která má ráda eleganci, ale přesto hravost. Je to velmi něžný přívěsek, který je vhodný jako krásný dárek, kterým potěšíte srdce ženy. Díky jeho příznivé ceně se jedná o diamantový šperk, který si může dovolit opravdu každý. Je to také krásné poděkování ženě, které chcete vyjádřit svou vděčnost, ale hledáte dárek, který umí hovořit vznešenějším jazykem, nežli květina nebo láhev dobrého vína.

 

Tip od zákazníků, kteří si přívěsek Ginger pořídili - inspirujte se, komu jej můžete věnovat...

Markéta z Prahy

"Tento přívěsek jsem pořídila své sestře k svátku. Nikdy neměla diamant a tento byl jejím prvním."

 

Kamil z Benešova u Prahy

"Krásný dárek pro naši šestnáctiletou dceru, která si přála diamant. Se ženou jsme jí ho pořídili, když splnila své předsevzetí a zlepšila si výsledky na gymnáziu."

 

Simona z Trutnova

"Hledala jsem dárek pro třídní učitelku svého syna a tento přívěsek svůj úkol splnil na výbornou."

 

Lenka z Ostravy

"Pokud hledáte krásný dárek pro kolegyni v práci, pak mohu Ginger vřele doporučit. My jsme jej věnovali naší milé kolegyni Míše, která se s námi ve firmě po 6 letech loučila."

 

Lucka a Kuba z Prahy

"Byl to krásný dárek pro naši babičku, chtěli jsme, aby nás - svá vnoučata - měla stále při sobě a víme, že takový styl má ráda."