Přívěsek Heart z bílého zlata

Značka: DIC
12 600 Kč

116 vznešených diamantů, které září v kouzelném přívěsku ze 14 karátového bílého zlata, které nese tu nejkrásnější esenci lásky. Siluetu i plnost přívěsku těchto typů ženy opravdu milují a vypadá skvěle nejen samostatně, ale i v kombinaci s ostatními typy šperků. Je to skvostný dárek, na který se nezapomíná.

det-icon-1 Celková váha přívěsku: 1,01 g
det-icon-2 Brus: Round Brilliant
det-icon-3 Kov: Gold 14 kt 585/1000 (White)
det-icon-4 Počet diamantů: 116
det-icon-5 Celková váha diamantů: 0,260 ct
det-icon-6 Barva: G - H
det-icon-7 Čistota: VS - SI

 

Přívěsek je dodáván bez řetízku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dokonalý přívěsek, který věrně popíše ženě vaše emoce a náklonnost. Patří mezi velmi oblíbené šperky z našich kolekcí, neboť právě srdce a ještě v tomto velkolepém provedení, nachází tolik možností, kdy se hodí jako nezapomenutelný dárek. Jen si sami vybavte, jaké příležitosti můžete tímto luxusním šperkem ozvláštnit. 

 

Nádherné srdce je vytvořené ze 14 karátového bílého zlata a osázeno neuvěřitelným počtem 116 diamantů, které vytváří nepřehlédnutelná odlesky. Je to velmi pečlivá práce mistrů zlatníků a její výsledek umí okouzlit a nadchnout.

 

Tip od zákazníků, kteří si přívěsek Heart pořídili - inspirujte se, komu jej můžete věnovat...

Kamil z Brna

"Pořídil jsem ho spolu s náušnicemi své ženě k narozeninám. Moc Vám děkuji za pomoc s výběrem a oceňuji také možnost dokoupení řetízku."

 

Josef z Pardubic

"Když jste spolu 20 let, nápady na dárky někdy opravdu dochází. To však až do chvíle, nežli najdete něco, co se pro vaši ženu stane vášní. Tento přívěsek je již jejím pátým šperkem od vás a rozhodně nekončíme."

 

Miroslav z Prahy - východ

"Chci vám poděkovat za skvělý vánoční dárek. Přívěsek Heart sklidil velký úspěch."

 

Šárka z Rokycan

"My ženy si musíme dělat radost. Tedy, ne že by to neuměli naši muži. Dostala jsem k Vánocům obálku, abych si mohla svůj šperk vybrat. Takže si dnes odnáším náušnice se srdíčky a k tomu jsem si ještě udělala radost tímto přívěskem."