Přívěsek Heart z bílého zlata

Značka: DIC
3 900 Kč

Diamantový přívěsek, který se nese v rytmu nejoblíbenějšího šperkového tvaru a tím je srdce. Přívěsek Heart je stvořen z bílého 14 karátového zlata a v jeho siluetě září 9 diamantů o celkové váze 0,047 ct, přičemž jeden z nich zaujímá dominantní středové postavení ve šperku. Je to přívěsek plný něhy, který umí hovořit jazykem lásky.

det-icon-1 Celková váha: 0,34 g
det-icon-2 Brus: Round Brilliant
det-icon-3 Kov: Gold 14 kt 585/1000 (White)
det-icon-4 Počet diamantů: 9
det-icon-5 Celková váha diamantů: 0,047 ct
det-icon-6 Barva: G - H
det-icon-7 Čistota: VS - SI

Přívěsek je dodáván bez řetízku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Luxusní šperky ve tvaru srdce jsou právě těmi, které umí hovořit všemi jazyky a zazářit vznešeností diamantů. Přívěsek Heart je k oslavám lásky jako stvořený. Svátky zamilovaných, výročí, krásný dárek pro ženu k Vánocům, k svátku nebo narozeninám... Ale tisíce dalších příležitostí se nabízí k tomu, aby žena otevřela kouzelnou krabičku s klenotem, který ji bude těšit a připomínat tu nádhernou chvíli stále. 

Přívěsek Heart je velmi něžného designu a jeho dominantní středový diamant propůjčuje šperku opravdu zářivou jiskru. Diamanty spolu s bílým zlatem dýchají krásným svěžím a chladným barevným tónem, který umí vyniknout na kůži. Žena tak s každým pohledem do zrcadla ví, jaký klenot má na sobě a věřte, že jej bude pyšně nosit.

 

 Tip od zákazníků, kteří si přívěsek Heart pořídili - inspirujte se, komu jej můžete věnovat...

 Michael z Kopřivnice

"Na Valentýna jsem obvykle dával partnerce květinu a vzal ji na večeři. Má kolegyně v práci mi ukázala vaše stránky, objednal jsem tento přívěsek a svoji přítelkyni, která v tento den čekala to, co vždy, jsem skutečně překvapil. Děkuji vám."

 

Diana z Písku

"Přívěsek jsme si pořídily s kamarádkou jako náš symbol přátelství. Myslím, že i to diamanty vyjádří krásně."

 

Ludvík z Příbrami

"Na prvního Máje si lidé většinou dají pusu pod třešní a je to. Já jsem k tomu letos přidal toto krásné srdce a bylo to nezapomenutelné."

 

Michael z Prahy

"Pořídil jsem ho své přítelkyni, když promovala a je moc spokojená. Já také."