Přívěsek Heart ze žlutého zlata

Značka: DIC
6 660 Kč

Zářivé žluté zlato a 43 diamantů, které dominují nádhernému přívěsku, jenž zosobňuje nejoblíbenější šperkový tvar - srdce. Je to nádherné vyjádření lásky a poděkování, které nepotřebuje více slov. A tato krásná emoce bude spolu s diamanty uchována navěky.

det-icon-1 Celková váha přívěsku: 0,66 g
det-icon-2 Brus: Round Brilliant
det-icon-3 Kov: Gold 14 kt 585/1000 (Yellow)
det-icon-4 Počet diamantů: 43
det-icon-5 Celková váha diamantů: 0,100 ct
det-icon-6 Barva: G - H
det-icon-7 Čistota: VS - SI

 

Přívěsek je dodáván bez řetízku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Poděkování a vyjádření lásky, které je spojeno s významnými dny z kalendáře, jako například svatý Valentýn, MDŽ nebo první máj. Ale i ve vašem osobním kalendáři najdete mnoho významných okamžiků, které jsou jako stvořené pro věnování přívěsku, jehož kouzlo a esence bude s ženou stále. Srdce platí za jeden z nejoblíbenějších šperkových tvarů, to právě pro jeho schopnost hovořit všemi jazyky lásky. Když je navíc spojeno s diamanty, je tato láska pevná a nekonečná.

Přívěsek mistři zlatníci stvořili ze 14 karátového žlutého zlata a rozzářili jej nádhernými 43 diamanty.

 

Tip od zákazníků, kteří si přívěsek Heart pořídili - inspirujte se, komu jej můžete věnovat...

Jarda z Úval

"Pořídil jsem ho přítelkyni k výročí. Krásné překvapení a opravdu skvělý dárek."

 

Nikča z Rudné Prahy

"Pořídila jsem si ho, když jsem začínala novou etapu života. Jen tak, abych udělala sama sobě radost. A dnes jsem si k němu dokoupila i krásné náušnice."

 

Dalibor z Rakovníka

"Vždycky jsem si myslel, jak jsou srdce k Valentýnovi "laciná", ale Vaše šperky změnily přesvědčení. K výročí prsten se srdcem a svatý Valentýn u nás bude s tím přívěskem. Moc děkuji."

 

Jakub z Prahy

"Někdy je šperk i krásným způsobem, jak říci: "Promiň" a doufám, že se mi to povede. Děkuju slečně z showroomu za ochotu a pomoc s výběrem."