Přívěsek Luz

Značka: DIC
19 500 Kč

Diamantový přívěsek Luz představuje dech-beroucí souznění kouzelného tónu modrých safírů, čistoty bílého zlata a vznešenosti diamantů. Je stvořen z bílého 14 karátového zlata a jeho svěží design doplňuje podmanivý tón drahokamu, který je kamenem klidu a koncentrace. Je to krásný šperk, který je puncovaný luxusem a krásou, která je mistry zlatníky propracovaná do nejmenšího detailu.

det-icon-1 Celková váha: 0,79 g
det-icon-2 Brus: Round Brilliant
det-icon-3 Kov: Gold 14 kt 585/1000 (White)
det-icon-5 Celková váha diamantů: 0,033 ct
det-icon-6 Barva: G - H
det-icon-7 Čistota: VS - SI

Přívěsek není dodáván s řetízkem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Modrý safír je drahokamem, který ženu umí očarovat. Jeho podmanivý modrý tón září i v jeho jméně, neboť to nachází svůj původ v řeckém „sappheiros“, jež je odvozeno od hebrejského „sappire“ a znamená - modrý.

Staří Peršané věřili, že Země spočívá na modrém safíru a nádherné tóny nebe jsou jeho odrazem. Drahokam je spojován s láskou, je kamenem klidu a pomáhá v koncentraci. 

V přívěsku Luz je nádherná modrá protkána čistým tónem bílého zlata, které je v siluetě šperku rozzářeno diamanty o celkové váze 0,033 ct. Je to šperk, který se hodí pro ženy, které milují eleganci i romantické tóny květin, a to nejen v oblékání.

 

 Tip od zákazníků, kteří si přívěsek Luz pořídili - inspirujte se, komu jej můžete věnovat...

 Daniela z Klatov

"Pořídili jsme ho naší babičce, které jsme chtěli poděkovat a říci jí, jak jí máme rádi. Nikdy nezapomenu na ty slzy dojetí a jsem opravdu moc ráda, že jí zdobí stále."

 

Libor z Prahy

"Moje přítelkyně má safíry všude - ve špercích, doma. Je jimi doslova obklopena. Proto, když jsem ho viděl, Vánoce byly jasné. Myslím, že je její nejoblíbenější. Aby ne, takový, který by byl kombinovaný s diamanty ještě neměla."

 

Václav z Prahy

"Přívěsek jsme vybrali v showroomu s bráchou. Naše máma je skvělá žena, která si v životě hodně zažila a chtěli jsme jí udělat radost."

 

Týna z Koberovic

"Hned jak jsem ho viděla, věděla jsem, že bude můj. Je dokonalý a nikdy ho nesundám."