Přívěsek Maggie z bílého zlata

Značka: DIC
4 990 Kč

Jemný diamantový přívěsek Maggie září čistotou bílého zlata, které tvoří jeho siluetu. Zaujme svou hravostí a svěží geometrií, která je ve své linii rozzářena diamanty o celkové váze 0,049 ct. Přívěsek je možné doplnit náušnicemi Mina stejného designu, které jsou též stvořené z bílého zlata a s přívěskem tvoří krásný set. 

det-icon-1 Celková váha přívěsku: 0,38 g
det-icon-2 Brus: 
det-icon-3 Kov: Gold 14 kt 585/1000 (White)
det-icon-4 Počet diamantů: 
det-icon-5 Celková váha diamantů: 0,049 ct
det-icon-6 Barva: G - H
det-icon-7 Čistota: VS - SI

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Diamantový přívěsek představuje jak lesk vznešeného nerostu umí rozzářit šperk něžnou krásou. Jeho decentní provedení z něj dělá opravdu příjemný doplněk ženy nebo dívky, který může být nošen každý den k mnoha stylům oblékání.

Přívěsek je vyrobený z bílého 14 karátového zlata a diamanty zvýrazňují jeho části tak, aby rafinovaně vynikla celá kompozice šperku. Bílé zlato je u žen velmi oblíbené pro svou čistotu a vznešenost, s níž umí na kůži vyniknout. Ve stejném designu jsme pro vás připravili také krásné diamantové náušnice Mina. Je to krásný tip na dárky, kterými můžete ženu obdarovávat a vytvořit tak krásný šperkový set, v němž se design krásně kopíruje. Je to dárek, kterým potěšíte a jeho pořizovací cena je také velmi příjemná. Krásný kousek, jenž nepostrádá svěžest, ostatně jako všechny šperky z naší nejnovější kolekce.

 

 Tip od zákazníků, kteří si přívěsek Maggie pořídili - inspirujte se, komu jej můžete věnovat...

Vanesa z Jindřichova Hradce 

"Opravdu nádherný kus. Pořizuji ho pro svou maminku, která doslova miluje decentní šperky."

 

Ludvík z Olomouce 

"Moje žena nejprve dostala náušnice a když jsem viděl, jaký úspěch mají, k svátku jsem pořídil ještě přívěsek. Je to krásné obdarovávat diamantem."

  

Linda z Teplic

"Přívěsek jsem si pořídila při návštěvě showroomu, když jsem šla vybrat dárek mamince. Šperky z vašich kolekcí jsou neodolatelné."

 

Jiří z Prahy

"Když máte 3 děti a jsou to navíc holky - dnes už mladé slečny, pak většinu dárků kupujete 3x. To budou letos krásné Vánoce. Moc děkuji za rychlé vyřízení objednávky."

 

Jenda z Českých Budějovic

"Zdravím vás do D.I.C. a chtěl bych vám poděkovat za pomoc s výběrem. Myslel jsem, že přívěskem i náušnicemi obdaruji svou partnerku postupně, ale nakonec jsem jí dal vše jako set a každý den vidím jak je hrdě nosí. I krásnou krabičku od vás má vystavenou na nočním stolku."