Přívěsek Maggie ze žlutého zlata

Značka: DIC
4 990 Kč

Něžný diamantový přívěsek Maggie září svou hravostí a svěží geometrií, která je ve své linii rozzářena diamanty o celkové váze 0,048 ct. Jeho jemnost vás okouzlí tak, jako elegance žlutého zlata, které tvoří jeho siluetu. K přívěsku jsou k dostání náušnice jménem Mina stejného designu, které jsou stvořené ze žlutého zlata a s přívěskem tvoří krásný set.

det-icon-1 Celková váha přívěsku: 0,39 g
det-icon-2 Brus: 
det-icon-3 Kov: Gold 14 kt 585/1000 (Yellow)
det-icon-4 Počet diamantů: 
det-icon-5 Celková váha diamantů: 0,048 ct
det-icon-6 Barva: G - H
det-icon-7 Čistota: VS - SI

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Diamantový přívěsek představuje jak lesk vznešeného nerostu umí rozzářit šperk něžnou krásou. Jeho decentní provedení z něj dělá opravdu příjemný doplněk ženy nebo dívky, který může být nošen každý den k mnoha stylům oblékání.

Přívěsek je vyrobený z bílého 14 karátového žlutého zlata a diamanty zvýrazňují jeho části tak, aby rafinovaně vynikla celá kompozice šperku. Ve stejném designu jsme pro vás připravili také krásné diamantové náušnice Mina. Je to krásný tip na dárky, kterými můžete ženu obdarovávat a vytvořit tak krásný šperkový set, v němž se design krásně kopíruje. Je to dárek, kterým potěšíte a jeho pořizovací cena je také velmi příjemná. Krásný kousek, jenž nepostrádá svěžest, ostatně jako všechny šperky z naší nejnovější kolekce.

 

 Tip od zákazníků, kteří si přívěsek Maggie pořídili - inspirujte se, komu jej můžete věnovat...

Vanesa z Jindřichova Hradce 

"Opravdu nádherný kus. Pořizuji ho pro svou maminku, která doslova miluje decentní šperky."

 

Ludvík z Olomouce 

"Moje žena nejprve dostala náušnice a když jsem viděl, jaký úspěch mají, k svátku jsem pořídil ještě přívěsek. Je to krásné obdarovávat diamantem."

  

Linda z Teplic

"Přívěsek jsem si pořídila při návštěvě showroomu, když jsem šla vybrat dárek mamince. Šperky z vašich kolekcí jsou neodolatelné."

 

Jiří z Prahy

"Když máte 3 děti a jsou to navíc holky - dnes už mladé slečny, pak většinu dárků kupujete 3x. To budou letos krásné Vánoce. Moc děkuji za rychlé vyřízení objednávky."

 

Jenda z Českých Budějovic

"Zdravím vás do D.I.C. a chtěl bych vám poděkovat za pomoc s výběrem. Myslel jsem, že přívěskem i náušnicemi obdaruji svou partnerku postupně, ale nakonec jsem jí dal vše jako set a každý den vidím jak je hrdě nosí. I krásnou krabičku od vás má vystavenou na nočním stolku."