Přívěsek Marilyn

Tip
Značka: DIC
3 150 Kč –15 %
1 privesek marilyn
3 150 Kč –15 % 2 650 Kč

Stříbrný přívěsek Marilyn se středovým diamantem je plný lásky, něhy a pochopení. Dokonale vyjádří všechny emoce, které chcete ženě spolu se šperkem předat. Je krásným klenotem, který v dekoltu ženy doslova září. Jeho středový diamant váží 0,011 ct a přestože je se šperkem pevně a bezpečně spojen, v srdci toho klenotu krásně tančí.

det-icon-1 Celková váha: 1,78g
det-icon-2 Brus: Round Brilliant
det-icon-3 Kov: Silver 925/1000
det-icon-5 Celková váha diamantů: 0,011 ct
det-icon-6 Barva: G - H
det-icon-7 Čistota: SI
det-icon-8 Ostatní: Chain Ag
 
Přívěsek je dodáván s řetízkem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Něžné dvojité srdce s ozvláštněnou siluetou a dominujícím diamantem jen tak nepřehlédnete. Diamant je totiž do přívěsku vsazen tak, aby se mohl hýbat - proto se jmenuje "tančící diamant" a tuto velkolepou podívanou si budete užívat při každém pohybu. Jemný tanec diamantu totiž dokáže ukázat odlesky šperku v tom nejkrásnějším světle. 

Přívěsek Marilyn je ideálním šperkem k obdarování ženy. Význam dvou srdcí spojených s diamantem vyzařuje upřímnou lásku na míle daleko. Součástí přívěšku je řetízek, který je stejně jako šperk stvořen ze stříbra.

 

 Tip od zákazníků, kteří si přívěsek Marilyn pořídili - inspirujte se, komu jej můžete věnovat...

 Veronika z Prahy

"Obdarovala jsem jím svoji maminku a mamce svého přítele jsem ho věnovala k Vánocům. Bylo to hezké, když se diamantová srdce potkala na našem společném obědě."

 

Jakub z Kutné Hory

"Nikdy jsem neslavil MDŽ, ale když jsem viděl tento přívěsek, hledal jsem nejbližší příležitost, kdy ho své přítelkyni dám. Byla překvapená, protože roky před tím jsem se tvářil, jako že ten den vůbec neexistuje."

 

Hynek z Rudné

"Nadělil jsem ho své ženě jako Valentýnské poděkování za ty krásné roky, co jsme spolu a určitě se vrátím pro další šperk."

 

Linda z Mělníka

"Pro babičku, pro maminku a já ho mám také. Opravdová nádhera a také moc příjemná cena. Vůbec jsem si nedovedla představit, že za takové peníze pořadím diamant a ještě tak krásný."