Přívěsek Marion ze žlutého zlata

Značka: DIC
8 200 Kč

 Něžný diamantový přívěsek, který vás okouzlí svou elegancí. Marion je klíčem k potěšení srdce ženy, neboť tento šperkový tvar vyjadřuje naprosto vše. Kouzelný klíček, který je ve vrchní části zjemněn láskou v podobě srdce, v němž se leskne vznešených 16 diamantů. Jeden z nich je středový a svou září příjemně upoutá pozornost k celému šperku.

det-icon-1 Celková váha přívěsku: 0,51 g
det-icon-2 Brus: Round Brilliant
det-icon-3 Kov: Gold 14 kt 585/1000 (Yellow)
det-icon-4 Počet diamantů: 16
det-icon-5 Celková váha diamantů: 0,090 ct
det-icon-6 Barva: G - H
det-icon-7 Čistota: VS - SI

Přívěsek je dodáván bez řetízku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představte si ten pocit, když žena otevře kouzelnou dárkovou krabičku a spatří takový klenot. To právě diamanty umí hovořit jazykem lásky a tento přívěsek celou magii ještě násobí. Jeho silueta je velmi pečlivě propracovaná a osázena diamanty o celkové váze 0,092 ct. Velikost přívěsku je velmi příjemná pro každodenní nošení a vynikne v dekoltu ženy. 

Přívěsek mistři zlatníci stvořili ze 14 karátového žlutého zlata a jeho krásu korunovali 16 diamanty. Je to luxusní a elegantní šperk, kterým ženu určitě potěšíte.

  

 Tip od zákazníků, kteří si přívěsek Marion pořídili - inspirujte se, komu jej můžete věnovat...

 Karel z Frýdku

"Přívěsek jsem pořídil pro svou ženu na radu příjemné prodavačky ve vašem showroomu, která mi ochotně ukázala všechny šperky a pomohla mi najít ten, kterým jsem se trefil. Určitě vás znovu navštívím nebo objednám na internetu."

 

Adéla z Prahy

"Moje maminka se pod vánočním stromečkem rozplývala nad tou krásou. Je dokonalý, něžný a myslím, že si brzy objednám ještě jeden pro sebe."

 

Zdeněk z Uhříněvsi

"Viděl jsem hodně šperků, ale u vás jsem nadšený vším. Mám zkušenosti nejen s online objednáváním, ale i s vaší prodejnou v Praze, kde je mimochodem skvělé parkování. Moc vám děkuji za všechny šperky, kterými jsem obdaroval všechny holky v rodině. Tento konkrétně dostala dcera k 19. narozeninám. Velké díky a moc rád vás doporučuji přátelům."

 

Leoš z Prahy

"Oceňuji rychlost dodání a samozřejmě kvalitu. Vaše šperky jsou opravdu luxusní."