Prsten Annie

Značka: DIC
9 900 Kč
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Jemný a něžný diamantový prsten Annie umí okouzlit srdce svou čistou siluetou, která jako vlnka obkrouží prst, aby představila krásný lesk diamantu. Je stvořen z bílého zlata, které je v oblibě pro svou čistotu a v kombinaci se středovým diamantem umí skutečně zazářit. Prsten Annie je krásným dárkem, který diamant puncuje výjimečností.

det-icon-1 Celková váha: 1,26g
det-icon-2 Brus: Round Brilliant
det-icon-3 Kov: Gold 14 kt 585/1000 (White)
det-icon-4 Počet diamantů: 1
det-icon-5 Celková váha diamantů: 0,06 ct
det-icon-6 Barva: G - H
det-icon-7 Čistota: VS - SI

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nechte se okouzlit čistou linií šperku a minimalistickým designem, který vyjadřuje výjimečnost. Prsten Annie je určený ženám i dívkám všech stylů oblékání, protože vždy bude vypadat výjimečně. Jeho něha a čistý styl nachází uplatnění v okamžicích, kdy chceme vyjádřit své emoce, pro jejichž zhmotnění byl tento prsten stvořen. Hodí se jako krásný dárek k svátku, narozeninám, k oslavám lásky, jako jsou výročí, zásnuby nebo krásný prvomájový den. Naši zákazníci jej často volí i pro dívky jako dárek k ukončení studia. Prsten je svým stylem opravdu čistý a lze jej kombinovat s velkou škálou typů a stylů šperků. Hodí se také pro mladé slečny a dívky, ale i ženám bude příjemným společníkem.

Bílé zlato je ve středu siluety prstenu rozzářeno diamantem o váze 0,06 ct. Tento prsten jsme stvořili také v menších velikostech, to proto, aby mohly být diamantové šperky dopřávány i dívkám. 

 

Tip od zákazníků, kteří si prsten Annie pořídili - inspirujte se, komu jej můžete věnovat...

 Hanka z Říčan u Prahy

"Pro naši dceru to byl nejkrásnější dárek a odměna za úspěšnou zkoušku dospělosti. Dostala ho od nás, když jsme slavili její maturitu a jásala tak, že přišly i slzy dojetí."

 

Rudolf z Karviné

"Chtěli jsme se ženu pro dceru k narozeninám diamantový šperk. Nebylo jednoduché najít ty, které se vyrábí i v dívčích velikostech. Tento je krásný a sedí akorát. Všichni jsme spokojeni a děkujeme."

  

Stanislav z Křivoklátu

"Moje přítelkyně má opravdu drobnou ruku a když jsem hledal zásnubní prsten, potřeboval jsem najít velikostně malý, ale také jsem chtěl hezký a samozřejmě diamant. Vybral jsem tento a Jitka byla unešená."

 

David z Rýmařova

"Krásný dárek k prvnímu výročí. Máte hezké krabičky i taštičky, takže jsem vše připravil k láhvi dobrého vína a večeři. Byl by to určitě hezký večer i tak, ale díky tomu prstenu bude nezapomenutelný." 

 

Hana ze Znojma

"Od malička dostává naše vnučka drobné i větší dárky, ale když jí bylo 18 let, chtělo to něco, na co si bude pamatovat a bude se cítit jako žena. Pokaždé, když přijde v neděli na oběd mi ho ukazuje. Jsem ráda, že jsem ji to poselství žen a dospělosti mohla takto předat."