Prsten Dana s tanzanitem

Značka: DIC
8 800 Kč
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Jemnost, něha i elegance prstenu Dana umí okouzlit svou čistou lidí a oblíbeným šperkovým tvarem "kapičky". Tanzanit, neboli drahokam 20. století, patří mezi nejoblíbenější barevné drahokamy, které ve špercích z bílého zlata dokonale vynikají. Ve stejné designové linii, jako je prsten Dana, který je stvořen z bílého zlata, jsou k dostání také náušnice i přívěsek.

det-icon-1 Celková váha: 1,70g
det-icon-2 Brus: Round Brilliant
det-icon-3 Kov: Gold 14 kt 585/1000 (White)
 
 
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prsten Dana představuje magické tóny vznešeného tanzanitu, které okouzlily celý svět. Tanzanit je drahokam, který byl objeven sice až v roce 1967, ale je žádaný natolik, že platí ze nejoblíbenější barvený drahokam. Právě proto bývá označován jako "drahokam 20. století". Jeho původ je, jak sám název napovídá, v Tanzánii.

Ve šperkových kombinacích je jeho uplatnění obrovské, a to především v kombinacích s bílým zlatem, které svou krásnou čistotou a něžným chladným nádechem nechá vyniknout dokonalost jeho barevného tónu. 

Prsten Dana je možné pořídit spolu s náušnicemi a přívěskem. Tvoří tak spolu krásný set, v němž se tanzanitové kapičky krásně prolínají. Prsten je stvořen v duchu minimalismu a tento styl je nejen v dnešní době velmi oblíbený. Hodí se pro ženy a dívky, které mají rády modré tóny a mají v oblibě bílé zlato.

 

 Tip od zákazníků, kteří si prsten Dana pořídili - inspirujte se, komu jej můžete věnovat...

 Michaela z Prahy

"Vybrala jsem mamince nejprve přívěsek a prstýnek Dana a pak ji celou kolekci k Vánocům doplnila náušnicemi. Nádherná kombinace. Vaše šperky jsou skvostné ve všech detailech."

 

Karel z Prahy

"Dobrý den, děkuji Vám za pomoc při výběru šperku. Opravdu jsme se trefili mé ženě do vkusu. Rád se u vás zase zastavím na to vaše dobré kafe a pro další šperk, protože nejen že jsou krásné, ale i ceny jsou skvělé."

 

Judita z Tachova

"Děkuju vám za krásné šperky i váš servis. Když jsem si doma set Dana rozbalila, ukápla mi slza, jak jsou šperky nádherné. Nejlepší lék na zlomené srdce je udělat si radost a to se mi díky vám povedlo."

 

Radek z Tábora

"Chceme vám s manželkou poděkovat za rychlé doručení, prstýnek měl velký úspěch a rádi vás budeme nejen doporučovat, ale i objednávat dál."