Prsten Dania ze žlutého zlata

Značka: DIC
10 800 Kč
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Elegantní žluté zlato a hravý diamantový prsten plný lásky, která je obkroužena diamantovým leskem. Designová linie prstenu Dania je opravdu působivá a velmi ladná. Prohlédněte si jej zblízka, a to i v jeho zadní části. Je to šperk, jenž nadchne ženy, které umí okouzlit zdobná krása a diamanty.

det-icon-1 Celková váha: 1,26g
det-icon-2 Brus: Round Brilliant
det-icon-3 Kov: Gold 14 kt 585/1000 (Yellow)
det-icon-5 Celková váha diamantů: 0,060 ct
det-icon-6 Barva: G - H
det-icon-7 Čistota: VS - SI

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prsten Dania byl stvořen, aby nadchl ženy, které milují výjimečnost. Jeho krásný romantický tón, jenž je po obvodu rozzářen diamanty působí na ruce opravdu velkolepě, ale přesto svou něžnou esenci nezapře. Dania je prsten, který svou kresbou přesně sedí a bude na ruce vypadat dokonale.

Je vyroben ze žlutého zlata a ocení jej především ženy, které tento barevný zlatý tón vyznávají. Určitě s ním potěšíte ženy elegantního i ležérního stylu oblékání a velmi zajímavě bude vypadat také ve šperkových kombinacích s dalšími prsteny nebo typy šperků. Diamanty v prstenu jsou o celkové váze 0,061 ct a vždy budou ženě připomínat jeho vznešený původ, protože to diamanty jednoduše umí. Stejně tak svou přítomností krásně zaznamená moment, při kterém byl věnován, neboť právě k tomu jsou vznešené diamantové šperky nejvhodnější. Umí hovořit i těmi nejtajnějšími jazyky a jejich poselství jsou věčná.

 

Tip od zákazníků, kteří si prsten Dania pořídili - inspirujte se, komu jej můžete věnovat...

Josef z Kolína

"Vybrali jsem ho jako dárek pro dceru, když odjížděla na studia do zahraničí. Chtěli jsme, aby měla nějakou drobnost, která ji bude připomínat domov i nás."

 

Miroslava z Prostějova

"Dostala jsem ho od manžela k výročí. Tak jsem si k němu hned pořídila přívěsek se srdíčkem a diamantem. Je to úchvatná kombinace a hrdě je nosím každý den."

  

Karel z Jihlavy

"Obě naše dcery jej dostaly k narozeninám, jen každá v jiné barvě. To nadšení nikdy nezapomeneme."

 

Pavel z Prahy

"Na internetu jsou tisíce diamantových prstenů, ale tyhle jsou výjimečné. Daniu jsem zvolil pro svou ženu k výročí a jsem rád, že se takové kousky dají objednávat už i on-line." 

 

Roman z Poděbrad

"Moje žena z něj byla nadšena, je opravdu krásně propracovaný. Každý den ji pozoruji, jak si ho prohlíží, tak jsem asi vybral dobře."