Prsten Elizebeth

Značka: DIC
19 990 Kč
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Minimalistický styl se středovým diamantem o váze 0,130 ct. Diamantový prsten Elizabeth je stvořen z bílého 18 karátového zlata a jeho silueta ženu nadchne. Jedná se o moderní  a svěží šperkový styl, který vyniká samostatně i v kombinaci s ostatními typy prstenů. Je to krásný dárek pro ženu, která miluje diamanty i šperky, které jsou výjimečné.

det-icon-1 Celková váha: 0,90 g
det-icon-2 Brus: Round Brilliant
det-icon-3 Kov: Gold 18 kt 750/1000 (White)
det-icon-4 Počet diamantů: 1
det-icon-5 Celková váha diamantů: 0,130 ct
det-icon-6 Barva: F
det-icon-7 Čistota: VS

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krásná silueta jemného prstenu a středový diamant, který je nepřehlédnutelný. Prsten Elizabeth se řadí mezi nejmodernější kolekce šperků, které se dají krásně kombinovat v tzv."vrstvení šperků" - to znamená že se na jeden prst obléká více prstenů, které společně vytváří krásnou šperkovou harmonii. Nádherný bude však i jako solitérní prsten a ocení jej ženy, které mají rády něco mimořádného a zároveň preferují jemnost.

Prsten Elizabeth je stvořen z 18 karátového bílého zlata a v jeho středu je umístěn diamant o váze 0,130 ct, který rozhodně nejde přehlédnout. Vypadá skvostně ke všem typům i stylům oblékání a především jej ocení milovnice bílého zlata, neboť právě to umí promlouvat esencí krásné čistoty, kterou diamanty umocňují.

Šperk se hodí jako krásný dárek, kterým ženu rozhodně potěšíte, a to při jakékoli příležitosti.

 

Tip od zákazníků, kteří si prsten Elizabeth pořídili - inspirujte se, komu jej můžete věnovat...

Jarmila z Prahy

"Jsem nadšena! Tento prsten má přesně takové kouzlo, které jsem hledala. Diamant je úchvatný. Koupila jsem si ho pro sebe a mám z něj radost každý den."

 

Milan z Prahy

"Ve vaší prodejně v Praze mi paní prodavačka pověděla o skládaných špercích, nebo spíš těch navrstvených. Protože má moje žena narozeniny a svátek hned po sobě, tak jsem pořídil dva šperky, které jsme vybrali tak, aby se hodily k sobě. Přál bych vám vidět ty chvíle, kdy jsem jí je dával. Moc děkuji celému kolektivu za pomoc s výběrem a skvělé kafe. Příště k vám přijdu i se svou ženou."

  

Jarda z Říčan u Prahy

"Trochu jsem si obával objednávat na internetu, ale jsem nadšen a moc Vám děkuji. Nejen za dodání, rychlost a skvělou komunikaci, ale také za ten prsten, je to opravdu nádherná práce."

 

Pavlína z Jihlavy

"Dostala jsem ho od přítele jako zásnubní prsten a když jsme vybírali snubní, našli jsme u vás takový, který se k němu krásně hodí. Mám velkou radost a tyhle krásné chvíle štěstí budou vždy se mnou." 

 

Radoslav z Prahy

"Mé ženě je těžké se trefit do vkusu, ale tento se opravdu trefil. Vybrali jsme ho tedy společně, ale až po týdnech, co jsme hledali v desítkách obchodů jsme našli vás a tady by si žena vybrala ze všech kolekcí."