Prsten Ellie

Značka: DIC
25 900 Kč
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Vznešený prsten, který představuje eleganci, hravost, čistotu a výjimečnost designu, který ocení jedinečnost ženy. Diamantový prsten Ellie, kterému dominuje středový tanzanit, je dokonalý nejen jako šperk solitérní, ale také v celé kolekci, neboť jsme k nim stvořili také náušnice a přívěsek, kterým jsou také společným jmenovatelem tanzanity a diamanty. 

det-icon-1 Celková váha: 2,06g
det-icon-2 Brus: Round Brilliant
det-icon-3 Kov: Gold 14 kt 585/1000 (White)
det-icon-4 Počet diamantů: 18
det-icon-5 Celková váha diamantů: 0,220 ct
det-icon-6 Barva: G - H
det-icon-7 Čistota: VS - SI

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prsten Ellie je stvořený z bílého 14 karátového zlata a ve středu čisté linie kruhu představuje krásu a vznešenost diamantů a tanzanitů. Jeho design napovídá o citlivosti a kráse duše ženy, která jej nosí.

Tanzanit je velkolepý drahokam, jehož vznešenost a barvené tóny dokonale vyniknou právě ve spojení s diamanty a bílým zlatem. Tanzanit se řadí mezi drahokamy, které strhly nemalou pozornost, a to i přesto, že jsou stále velmi "mladé". Jejich objevení se datuje do roku 1967, přičemž místem jeho původu je právě Tanzánie. Význam drahokamu je také výjimečný, jako jeho barevné kouzlo. Nemálo se šeptá o tom, že tanzanity přináší mládí, harmonizují jejich nositelku a umožňují duši vhled do skryté podstaty věcí. Vedle jeho významu je pak nezanedbatelná i jeho investiční hodnota, které je ve spojení s diamanty velmi stabilní a umí překonávat nástrahy času. Pak se totiž i takový šperk stává hodnotou, která se dědí, v rámci rodinného majetku, po generace,

Dárek v podobě tanzanitového šperku patří mezi ty nezapomenutelné, a to nejen pro krásné poslání kamene, ale i proto, že jeho čistota a barva jsou skutečně neodolatelné.

Prsten Ellie je k dostání v celém šperkovém setu, a to spolu s přívěskem a náušnicemi. Takový šperkový set září nepřehlédnutelnou krásou.

 

 Tip od zákazníků, kteří si prsten Ellie pořídili - inspirujte se, komu jej můžete věnovat...

 Jarka z Prahy

"Šperkový set Ellie, to je dokonalost sama. Miluji ho od první chvíle, kdy jsem ho spatřila a jsem opravdu vděčná celé rodině, protože mě s ním překvapili k mým 40. narozeninám. Je to skutečná nádhera a ráda bych vám poděkovala za tak krásnou práci."

 

Honza z Rudné u Prahy

"Klasický zásnubní prsten možná vypadá jinak, ale moje partnerka miluje tanzanity a tak jsem (za skvělé pomoci vašich asistentek) vybral tento prsten, když jsem ji žádal o ruku. Myslím, že byla příjemně zaskočena nejen z celé té situace a překvapení, ale i z designu prstenu, protože jsem se díky vaší pomoci trefil. Děkuji vám a brzy k vám přijdeme vybrat snubní prsteny."

 

Irena z Prahy

"Vaše šperky miluju. Máte cit pro detaily i pro designy, které jinde nejsou k sehnání. Čímž bych asi vyjádřila a popsala kolekci Ellie. Tanzanity jsou to nejkrásnější, co jsem kdy viděla a tahle úchvatná kytička tu krásu ještě násobí. Moc vám děkuji, tohle je set mých snů."

 

Lukáš z Rakovníka

"Rád bych vám poděkoval za skvělý servis. Koupil jsem u Vás prstýnek Ellie s tanzanitem pro svou přítelkyni k Vánocům. Moc si vážím možnosti úpravy velikosti šperku, protože jsem ho jako chlap objednal samozřejmě větší, ale váš servis je skvělý a rychlý. Přiznám se že následná návštěva vašeho showroomu v Praze, při řešení úpravy velikosti prstenu, mou přítelkyni nadchla tak, že už asi jinam pro dárky chodit nemůžu. Děkuju a přejeme hodně spokojených zákazníků."