Prsten Isabel

Značka: DIC
16 800 Kč
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Diamantový prsten Isabel, v jehož středu dřímá nádherný diamant o váze 0,140 ct. Prsten je stvořen z bílého 14 karátového zlata a zaujme čistou linií základního kruhu, který je ve svém středu propojen zářivým skvostem, který patří mezi nejvzácnější drahokamy této planety. Prsten Isabel jsme pro Vás stvořili ve velké paletě velikostí. Hodí se tak pro všechny ženy i dívky, které budou rády nosit čistotu bílého zlata, jenž je puncovaná luxusem diamantu.

det-icon-1 Celková váha: 1,38 g
det-icon-2 Brus: Round Brilliant
det-icon-3 Kov: Gold 14 kt 585/1000 (White)
det-icon-4 Počet diamantů: 1
det-icon-5 Celková váha diamantů: 0,140 ct
det-icon-6 Barva: G - H
det-icon-7 Čistota: SI

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nechte okouzlit své smysly krásným detailem ve středu prstenu Isabel, který právem upoutává pozornost. Jeho středový diamant o váze 0,140 ct je vsazen do zajímavé linie bílého zlata, která upoutá pozornost žen, které milují neobyčejný design. Provedení a nadčasovost prstenu otevírá mnoho možností a příležitostí, pro které se hodí. Je krásným dárkem, který uchová v památce moment a výjimečný okamžik předání, jako například narozeniny, svátky, ukončení studia, narození dítěte, výročí nebo jiné oslavy lásky. Je také skvělou volbou pro ty, kdo hledají šperk, který zpečetí žádost o ruku.

Tento diamantový prsten krásně ladí ke všem stylům oblékání, a to od sportovního po elegantní.

 

Tip od zákazníků, kteří si prsten Isabel pořídili - inspirujte se, komu jej můžete věnovat...

Jitka z Prachatic

"Diamantových prstenů jsou tisíce, ale tenhle je ten pravý! Dostala jsem od rodičů k narozeninám možnost si vybrat a tento byl jasnou volbou. Moc děkuji."

 

Richard z Uhříněvsi

"Děkuji vám za krásný prsten, který jsem své partnerce věnoval, když jsem ji žádal o ruku. Jsem moc rád, že diamanty v takové kvalitě jsou dostupné za tak pěkné ceny."

 

Jarda z Říčan u Prahy

"Věnoval jsem ho své ženě při narození naší druhé dcery a věřím, že jí ty chvíle štěstí bude navždy připomínat."

 

Sandra z Kutné Hory

"Dostala jsem ho ke Dni Matek. Opravdu krásný dárek a vkusně provedený šperk. Bude se mi krásně nosit, navíc s tou krásnou emocí, kdy vím, že od mých nejmilejších." 

 

Jindřich z Děčína

"Máte opravdu dokonalé šperky, kterými jsem potěšil už všechny ženy v naší rodině. Tento dostala dcera za svou úspěšnou maturitu."