Prsten Logan z bílého zlata

Značka: DIC
13 600 Kč
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Klasický, osobitý i nadčasový design luxusního diamantového prstenu Logan je opravdu výjimečný. Na ruce ženy září dokonalostí a čistotou. Diamant o váze 0,100 ct spolehlivě prozradí jeho vznešený původ. Tento prsten patří mezi šperky, které se opravdu hodí pro vyjádření lásky, a to především k zásnubám, či k výročí, neboť jednoduchý design je často tím, který lze nejlépe kombinovat se všemi styly diamantových šperků.

det-icon-1 Celková váha: 1,40g
det-icon-2 Brus: Round Brilliant
det-icon-3 Kov: Gold 14 kt 585/1000 (White)
det-icon-4 Počet diamantů: 1
det-icon-5 Celková váha diamantů: 0,100 ct
det-icon-6 Barva: G - H
det-icon-7 Čistota: VS - SI

Detailní informace

Detailní popis produktu

Diamantový prsten Logan je stvořený ze 14 karátového bílého zlata, které šperkové kompozici propůjčuje čistý a minimalistický design. V jeho středu je umístěn vznešený diamant o váze 0,100 ct. Je to šperk, který nikdy nevyjde z módy, krásně si rozumí i se šperky ostatních designů, i s barevnými drahokamy, ale vypadá i nádherně při tzv. "vrstvení šperků" - to když se na jeden prst obléká více prstenů, které spolu krásně souzní a často to tak bývá například u zásnubního nebo snubního prstenu. 

Prsten Logan se opravdu hodí jako zásnubní, či snubní prsten anebo jako prsten k výročí, či jiným oslavám lásky, neboť jeho poselství nepotřebuje dalších slov.

 

Tip od zákazníků, kteří si prsten Logan pořídili - inspirujte se, komu jej můžete věnovat...

Ludvík z Prahy

"Vybral jsem u u vás zásnubní prsten a tento si partnerka vybrala jako snubní. Je to krásná kombinace a jsem moc rád, že můžeme vše vybírat takto pod jednou střechou."

 

Radovan z Jílového u Prahy

"Nádherný diamant, skvělý design, o kterém vím, že ho má partnerka nesundá. I proto, že tento jsem vybral jako zásnubní prsten."

  

Lukáš z Pardubic 

"Opravdu náhodou jsem našel vaše stránky a díky tomu konečně i prsten, který jsem chtěl a hledal. Moc vám děkuju. Na příští týden mám připravenou pro svou přítelkyni tajnou oslavu k jejím narozeninám, ale tento prsten není ten dárek, chci ji požádat o ruku, tak mi držte palce."

 

Lucka z Mělníka

"Vybrali jsme ho s mým nastávajícím jako snubní prsten pro mě a k němu i pánský prsten pro něj. Je to nádherná práce!"

 

Dušan z Prešova

"K narození našeho syna to byl ideální dárek, který podle mé ženy krásně doplňuje její ostatní šperky. Jsem spokojen, protože měla velikou radost."