Prsten Monica z bílého zlata

Značka: DIC
33 990 Kč
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Luxusní diamantový prsten Monica je stvořen ze 14 karátového bílého zlata a solitérní diamant v jeho středu váží 0,230 ct. Tento diamant je skutečně nepřehlédnutelný, dýchá dokonalou čistotou, něhou i vznešeností, která bude ženu doprovázet stále. Ve stejném designu jsou k dostání také náušnice Monica, které spolu s prstenem vytvoří dech-beroucí šperkový set. Tento prsten je ideální jako zásnubní, či snubní šperk nebo jako dárek k nádherným oslavám lásky a jedinečnosti ženy.

det-icon-1 Celková váha: 1,47 g
det-icon-2 Brus: Round Brilliant
det-icon-3 Kov: Gold 14 kt 585/1000 (White)
det-icon-4 Počet diamantů: 1
det-icon-5 Celková váha diamantů: 0,230 ct
det-icon-6 Barva: G - H
det-icon-7 Čistota: VS - SI

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prsten Monica je výjimečný, jako ženy, které jej nosí. Jeho středový solitérní diamant nezapře jeho vznešenost, neboť diamant o váze 0,230 ct na ruce opravdu září v plné kráse. Je to krásná volba pro ženy, které milují jednoduchý a čistý styl, výjimečnost a lesk diamantů. 

Tento diamantový klenot nachází své čestné místo při žádostech o ruku, také je krásný jako snubní prsten, ale i šperk k oslavám lásky, jako třeba výročí nebo k dalším významným příležitostem. Diamantový klenot se totiž vždy postará, aby byla krásná emoce výjimečného okamžiku zachována navždy.

Prsten navíc můžete doplnit náušnicemi stejného stylu, které byly k prstenu stvořeny. Celý set září krásným, čistým a propracovaným designem, na kterém je ruční poctivá práce mistrů zlatníků i dokonalost v nejmenším detailu, opravdu patrná.

 

Tip od zákazníků, kteří si prsten Monica pořídili - inspirujte se, komu jej můžete věnovat...

David z Prahy

"Škoda, že jsem vás neznal v době, kdy jsem se ženil. Vaše šperky jsou dokonalé a tak jsem prsten Monica zakoupil jako dárek k výročí. Moje drahá polovička říká, že je to ten nejkrásnější šperk, který kdy viděla. A to ještě neví, že za týden k narozeninám dostane náušnice."

 

Václav z Radošovic

"Doporučil mi vás kamarád, který u vás kupoval zásnubní diamantový prsten. Jsem za to opravdu rád, protože máte přesně ty šperky, které mi na trhu chyběly. Prsten jsme vybrali jako zásnubní a děkuju také za pánský, který jste mi k němu udělali. Moje žena už se asi těší na výročí, protože je jasné, že půjdeme zase k vám."

  

Veronika z Kolína

"Už od školy sním o prstenu s diamantem, tak jsem ke svým třicátinám poprosila všechny, ať mi nekupují dárky, ale dají obálku. Sešlo se jich hodně, trochu jsem k nim doplnila a vybrala si prsten svých snů. Nedovedu slovy popsat ty pocity, kdykoli se na něj podívám. Moc vám děkuji."

 

Jáchym z Ostrova

"Tohle už je diamant, který si moje žena bude pamatovat. Krásná práce. Posílám svůj velký dík a přál bych vám ji vidět, když ho rozbalila pod stromečkem."

 

Michal z Trutnova

"Díky za vaši pomoc s výběrem tohoto prstenu. Je krásný a myslím, že je nejlepší referencí, že má holka řekla ANO! Určitě vás rádi doporučíme přátelům."